Засновник компанії Tesla Ілон Маск та китайський підприємець Джек Ма обговорили демографічну ситуацію в світі. Сталося це в рамках Всесвітньої конференції по штучному інтелекту, йдеться на сайті “Информатор”.

Як відзначається, вже в найближчі 20 років Землю чекає демографічний колапс. За словами Ілона Маска, він стурбований питаннями щодо низької народжуваності і не згоден з «застарілої» точкою зору, що на планеті занадто багато людей.

Найбільша проблема, з якою зіткнеться людство в найближчі 20 років, — це демографічний колапс. Я хочу підкреслити, що маю на увазі саме демографічний колапс, а не вибух », - заявив Маск.

Бос Alibaba Джек Ма висловив солідарність зі своїм американським колегою. За словами Ма, населення планети буде стрімко скорочуватися: «Можливо, 1,4 млрд чоловік в Китаї може здаватися великою цифрою, але в наступні кілька років у Китаю можуть початися дуже великі проблеми. І темп скорочення населення буде прискорюватися».

Популярні новини зараз

Пішла з життя зірка телебачення, якою захоплювалися мільйони: ще за життя стала легендою

Яке свято 18 вересня: чого не можна робити в цей день

В Маріуполі бойовика "ДНР" відправили у саме пекло: "Мені страшно, мама у всьому звинувачує..."

Померла зірка серіалу "Моя прекрасна няня"

Показати ще

Маск вважає, що демографічну проблему може вирішити міграція, оскільки саме це підстьобне народжуваність. Бізнесмен нагадав, що люди потрібні не тільки на Землі, але і на Марсі.