Поки українці вважають останні копійки, щоб заплатити за проїзд, в Австрії вирішили платити за користивання громадським транспортом. Таким чином влада будуть боротися із забрудненням повітря.

В австрійському регіоні Бургенланд можна буде підзаробити, пересівши з автомобіля на громадський транспорт. Будуть враховуватися поїздки, що перевищують 20 кілометрів - за це можна буде отримати 39 €. При цьому максимальна сума нарахувань за рік складе 150 €.

Бургенланд складається, в основному, із сільської місцевості, тому більшості жителів доводиться добиратися на роботу на транспорті. Автори закону таким чином хочуть зберегти клімат в регіоні. Ініціатива почне працювати з 1 січня 2020 року.

Популярні новини зараз
Ракетоносець путіна спровокував страшну аварію: чавив "своїх" просто на дорозі Окупанти задкують на свою територію: лізуть далі, щоб не дістали HIMARS Росія закриває важливий договір: ніякої інспекції і новий виток ядерного шантажу Ірина Білик осоромилась з фонограмою в благодійному гастрольному турі з Олегом Скрипкою та Асією Ахат: народна артистка співала не в попад
Показати ще
Нагадаємо, у Запоріжжі зміниться рух транспорту.

Раніше Знай.ua повідомляв, львівських маршрутчиків обклали рекордними штрафами.

Також Знай.ua писав, у Франківську бидло-маршрутник "прославився" на всю Україну.