На офіційній сторінці змагань "Олімпійських ігор-2024" в соціальній мережі Twitter опублікували емблему, яка виконана в біло-золотому кольорі. У ній закладено відразу 3 складові, а саме золота медаль, символ Франції Маріанна та олімпійський вогонь.

"Ці символи показують особа, яка втілює наше прагнення поставити людей в центр Ігор. Вперше в історії Ігор наша емблема стане спільною для Олімпійських та Паралімпійських ігор", - йдеться в заяві.

Популярні новини зараз

Яке свято 12 листопада: що потрібно обов'язково зробити в цей день

Афера під носом у Зеленського: бойовики "Л/ДНР" і мертві душі ОРДЛО отримували українські пенсії

Українці масово тікають з Польщі: часу залишилося мало, країна на межі

У Польщі серйозні проблеми: українці масово покидають країну, що відбувається

Показати ще

Слід підкреслити, що Олімпійські ігри-2024 стануть 33 в історії. Париж (Франція) принципово хотів отримати право на Олімпіаду-2024, проведення якої планується в рік 100-річного ювілею з моменту, як Париж у другій і останній раз брав ОІ.

Париж прийме Ігри в 3-й раз в історії.

Нагадаємо, що український борець греко-римського стилю, дворазовий чемпіон світу і депутат Верховної Ради від партії "Слуга народу" Жан Беленюк назвав головну проблему українського спорту.

Як повідомляв портал Знай.ua, столиця Прикарпаття приймає чемпіонат України зі спортивної ходьби та ХХІІІ міжнародний кубок "Вечірній Івано-Франківськ".

Також портал Знай.ua писав, що до Івано-Франківська приїде президент Національного олімпійського комітету України, олімпійський чемпіон, Герой України - Сергій Бубка.