Уряд Японії посилить правила продажу бензину в країні після підпалу студії Kyoto Animation Co., що стався у липні. Про це повідомляє агентство Kyodo News.

Агенство зобов'яже АЗС перевіряти документи та з'ясовувати причину покупки у тих, хто збирається придбати бензин. На думку влади, це допоможе знаходити підозрілих особистостей, які планують злочин. Нові правила почнуть діяти з лютого.

Нагадаємо, що 18 липня 2019 року 41-річний чоловік підпалив будівлю Kyoto Animation в Японії, розливши пальну речовина. У результаті інциденту загинуло десять осіб. Затриманий Шінджі Аобу стверджував, що студія вкрала його літературний твір.

Студія Kyoto Animation відома такими роботами, як "K-On!" і "Меланхолія Харухі Судзумії".

Популярні новини зараз
Українцям повернуть гроші за комуналку: викрито масштабні тарифні махінації Осінь ще здивує: коли Україну накриє різке потепління ТЦК мобілізують безхатьків: військовий б'є на сполох Водії, готуйтеся: з 12 жовтня всі пасажири повинні виходити з авто
Показати ще

Нагадаємо, нові подробиці кривавої стрілянини у Харкові розкрили правду.

Як повідомляв портал Знай.uа, у Дніпрі масово палять машини, водії ночують біля коліс.

Також портал Знай.ua писав, у Дніпрі спалахнув будинок престарілих, подробиці.