У вівторок понад 11 тисяч науковців з усього світу опублікували доповідь, в якій йдеться про "невимовні страждання" через зміну клімату, якщо людство не змінить свого шляху. Про це пише CNN.

За словами головного спеціаліста з питань науки і політики Інституту консерваційної біології Фібі Барнард, звіт вчених ясно дає зрозуміти, що у політиків більше немає місця для маневру.

"Нащадки будуть згадувати про них погано за те, що вони ігнорували зміну клімату як серйозну загрозу для нашої цивілізації", - зазначила експерт.

Зміна клімату, Getty images
Зміна клімату, Getty images

Барнард також додала, що зміни слід розглядати не як "жертву", а як спосіб "трансформації речей, які ми знаходимо стресовими".

Популярні новини зараз
Пенсіонерам з травня додадуть 1038 гривень Рахунки боржників заарештують за секунду: в Україні посилять стягнення боргів Тарифи на світлло підвищили: споживачі вже отримують збільшені платіжки ПФУ відзвітував про доплати пенсіонерам: хто отримуватиме на 250-450 грн більше
Показати ще

"Все починається від дорожньої люті, заторів та брудного повітря", - додала вчена.

Нагадаємо, температура продовжує бити всі рекорди, зафіксовано найтеплішу ніч за 139 років.

Як повідомляв портал Знай.uа, планета Земля може уникнути прогнозованого глобального потепління. Однак людству загрожує інша кліматична катастрофа – льодовиковий період.

Також портал Знай.uа писав, чому червона планета найбільш придатна для переселення людства.