Цими днями в Малайзії помер останній в країні Суматранський носорог. Як відзначається, самці по кличці Іман було всього 25 років, повідомляють BBC News.

Зауважується, що самка, в якої був рак, померла в суботу, а останній самець помер ще в травні 2019-го року.  За словами представників влади острова Борнео, тварині приділяли увагу і турботу ще з моменту її надходження, а точніше з травня 2014-го року.

Носоріг, фото - Родина
Носоріг, фото - Родина

Підкреслюється, що раніше Суматранський носоріг жив в Азії та зараз знаходиться під загрозою зникнення, адже до тепер в дикій природі їх залишилося менше сотні.

Популярні новини зараз

Ювілей Наталії Могилевської - як зірки вітали "Легенду Олексіївну", фото з вечірки

Тарифи на газ залишать українців голими і босими: 5000 гривень - тільки початок, взимку буде "веселіше"

Лорак виходить заміж? Співачка засвітила головний доказ майбутнього весілля

У Чернівцях та на Рівненщині лютує вірус, зараза з Китаю скосила десятки українців

Показати ще

Нагадаємо, що у глиняному кар'єрі на Вінниччині, знайшли кістки гігантської тварини, вік яких сягає щонайменше 18 тисяч років. Місцеві краєзнавці гадають, що останки належать вимерлому виду шерстистих носорогів.

Сільський голова села Гопчиця  Роман Прилуцький, розповів, що кістки лежали на глибині шести метрів і виявили їх трактористи, які брали глину для цегельного заводу. Величезні кістки одразу ж передали в сільський музей, а краєзнавці почали радитися з археологами і вченими.

Як повідомляв Знай.ua, археологи натрапили на кістки рідкісного гіганта

Схожу новину Знай.ua розповідав, у Данії  вчені знайшли найстаріше хребетне на планеті - гренландську акулу.