Цими днями в Малайзії помер останній в країні Суматранський носорог. Як відзначається, самці по кличці Іман було всього 25 років, повідомляють BBC News.

Зауважується, що самка, в якої був рак, померла в суботу, а останній самець помер ще в травні 2019-го року. За словами представників влади острова Борнео, тварині приділяли увагу і турботу ще з моменту її надходження, а точніше з травня 2014-го року.

Носоріг, фото - Родина
Носоріг, фото - Родина

Підкреслюється, що раніше Суматранський носоріг жив в Азії та зараз знаходиться під загрозою зникнення, адже до тепер в дикій природі їх залишилося менше сотні.

Нагадаємо, що у глиняному кар'єрі на Вінниччині, знайшли кістки гігантської тварини, вік яких сягає щонайменше 18 тисяч років. Місцеві краєзнавці гадають, що останки належать вимерлому виду шерстистих носорогів.

Популярні новини зараз

Наталя Могилевська показала, з ким живе в новому будинку: "Хто цей чоловік?"

"Холостяк" розпрощається з улюбленицею глядачів Юлею Зайкою: "Перестала боротися"

Юрій Нікітін розповів, як балує дружину Ольгу Горбачову: "Це дорожче за всі прикраси"

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Показати ще

Сільський голова села Гопчиця Роман Прилуцький, розповів, що кістки лежали на глибині шести метрів і виявили їх трактористи, які брали глину для цегельного заводу. Величезні кістки одразу ж передали в сільський музей, а краєзнавці почали радитися з археологами і вченими.

Як повідомляв Знай.ua, археологи натрапили на кістки рідкісного гіганта

Схожу новину Знай.ua розповідав, у Данії вчені знайшли найстаріше хребетне на планеті - гренландську акулу.