Міністерство оборони Росії розмістило тендери на закупівлю "продукції релігійного призначення" на суму в 300 мільйонів російських рублів для декорування головного храму Збройних сил. 

Тендери були розміщені на порталі держзакупівель. Про це повідомляють російські ЗМІ.

У тендерах не зазначається, які саме товари планують закуповуватися. Єдине, про що вдалося дізнатися - що частина цих коштів піде на гіпсове оздоблення храму.

Згідно до умов тендеру, всі контракти будуть укладені з єдиним постачальником, який також не розголошується.

Раніше Міноборони Росії вже розмістило тендери на закупівлю керамічних ікон для храму.

Також повідомляється, що головною іконою храму стане образ Спаса Нерукотворного. Ікону виконають на дошках з лафету гармати 18 століття, а спонсором виготовлення сакрального зображення став особисто президент Росії Володимир Путін.

Головний храм Збройних сил, за офіційними даними, будується за пожертви. Розташована споруда у місті Кубинка Московської області. 

Проєкт Головного храму Збройних сил Російської Федерації

Проєкту храма властива гігантоманія - висота будівлі складе 95 метрів, що зробить її третім по висоті православним храмом світу. Храм розраховано на 6 тисяч прихожан.

Також храм має чітке ідеологічне призначення: його відкриття заплановане до 75 річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні.

Нагадаємо, раніше глава РПЦ Кирило закликав віруючих до скромності, забувши про свою резиденцію, яхту й елітний годинник.

Як повідомляв портал "Знай.ua", російське місто налякане страшним криком з гори кожну ніч: "Господи помилуй!"

Також "Знай.ua" писав, що Путін позує для ікони "сатанинського" храму: Росія занурилася в мракобісся.