Як відомо, ситуація з евакуацією українців з Китаю, де наразі бушує смертельний коронавірус, викликала в суспільстві неабияке обурення, поділивши мешканців країни практично на два табори - одні бурхливо протестують, побоюючись поширення хвороби, а інші закликають до розуміння. Однак, варто зауважити, що тільки в Україні таке напружене становище.

Прибуття британців до готелю

До прикладу, мешканців Великобританії, яких евакуювали з міста Ухань, відправили на двотижневий карантин в місто Мілтон-Кінс, який знаходиться в 70 км від Лондона, та поселили у готель з медперсоналом, який і буде спостерігати за станом прибулих.

Теплі ліжка для британців

Окрім цього, їм привезли всі необхідні засоби гігієни, а також змінний одяг.

Популярні новини зараз
Не субсидія і не пільги: українцям нарахують допомогу на оплату комуналки Сховатись більше не вийде: ТЦК почали вручати повістки новим способом ТЦК масово мобілізують пенсіонерів у жовтні: кому варто готуватись Школярі масово викидають обіди: що не так з новим шкільним меню
Показати ще

Подарунки для британців

До слова, в місті Мілтон-Кінс мешкає майже 250 тисяч людей, а поруч з готелем розташовані школи, футбольний клуб, фітнес-центр і корпус університету

Спідня білизна для британців