Компанія Apple не дозволяє користуватися айфонами негативним персонажам фільмів, стверджує режисер чорної детективної кінокомедії "Ножі наголо" Райан Джонсон.

Вже давно ходять чутки про контроль Apple над тим, як її продукти показуються в телешоу і фільмах. Компанія вимагає, щоб її продукти використовувалися лише в позитивному світлі чи в контексті, який сприятливо відбивається на продуктах Apple і Apple Inc.

Режисер фільмів "Ножі наголо", "Останні джедаї" та серіалу "Breaking Bad" Раян Джонсон заявив, що компанія Apple не дозволяє кінопродюсерам показувати, як негативні персонажі користуються їхньою продукцією. Про це пише The Verge.

Джонсон розповів журналістам про одну зі сцен у фільмі "Ножі наголо" в якій героїня тримає айфон.

кадр фільму "Ножі наголо", скрін з відео
кадр фільму "Ножі наголо", скрін з відео

Популярні новини зараз

У Києві розстріляли Mercedes і залишили "подарунок" для копів: "Тебе попередили"

У Чернівцях помер легендарний лікар, йому довіряли тисячі пацієнтів: "Пережив Чорнобиль"

Молоденька дружина Павліка показала розваги 54-річного чоловіка: "Спочатку банька, а потім..."

Українські зірки без макіяжу - Сумська, Полякова та Лідія Таран показали натуральну красу

Показати ще

"Не знаю, чи повинен я говорити про це. Такі слова можуть нашкодити моїй роботі над наступним детективом. Але я все ж скажу, тому що це значна деталь. Apple дозволяє показувати айфони у фільмах, але, що дуже важливо, якщо ви дивитися детектив — "погані хлопці" не можуть ними користуватися в кадрі", — сказав режисер.

Він пожартував, що розкриття цієї інформації може потенційно нашкодити майбутнім фільмам, розкриваючи, хто є негативним персонажем.

"Кожен режисер, у якого в фільмі є "поганий хлопець" і це має бути секретом, захоче вбити мене просто зараз", - пожартував він.

Це особливо важлива деталь у фільмі, такому як "Ножі наголо", де в той чи інший момент кожен персонаж підозрюється у вбивстві, зазначив режисер.

Нагадаємо, компанія Apple запатентувала повністю скляний iPhone