28 січня 2020 року Мін'юст США висунув офіційні звинувачення двом громадянам Китаю і одному американцеві – професор Чарльзу Либеру. Подробиці справи тривалий час не розголошувалися, однак тепер точно відомо – Лібера підозрюють у причетності до створення COVID-19! На чому будуються такі звинувачення?
Лібер – професор Гарварду, який, без відома університету, взяв участь у грантовій програмі Китаю. Йому вдалося отримати фінансування в розмірі 1,5 млн доларів, а також запрошення в Технологічний університет Уханя, де і почалася епідемія. Також Лібер був учасником Плану “Тисячі талантів”, що діє в КНР. Ця програма передбачає залучення китайських і зарубіжних професорів для розвитку фахівців КНР в галузях науки, економіки, і… Національної безпеки Китаю!

Коронавірус в США, скріншот: YouTube
Коронавірус в США, скріншот: YouTube


За програмою “Тисячі талантів”, Лібер був зобов'язаний відпрацювати в Уханьскому університеті не менше 9 місяців, проводячи заняття для аспірантів і кандидатів. Після спалаху пандемії він повернувся в США. Звинувачення були направлені ще два місяці тому, але зараз американські ЗМІ просочилася інформація про те, що Книга може бути причетний до створення коронавіруса.
Ці відомості викликали справжній вибух у науковому співтоваристві Штатів. Ймовірно, на цьому наукова кар'єра Чарльза Лібера закінчиться. Тим не менш, ще слід довести, що він дійсно причетний. Звинувачення дуже серйозне. На сьогоднішній день вчені категорично заперечують штучне походження вірусу, і вважають, що всі мутації SARS-CoV-2 відбулися природним шляхом.

Обов'обов'язково підпишись на наш канал Viber, аби не пропустити найцікавіше 

Популярні новини зараз

У Львові матір розшукує сина, що пішов гуляти до лісу, - "Жодного сліду…"

Не поспішайте викидати - таку "прострочку" ще можна їсти

"Холостяк" Макс засвітився на фото в обіймах красуні-стюардеси - Даша не пробачить

Нареченого налякав дивний ритуал першої шлюбної ночі, прийнятий у сім'ї нареченої – "Відрізається частина..."

Показати ще

Нагадаємо, доктор Комаровський розповів, чому влада змушує українців носити маску.

Як повідомляв портал Знай.uа, у МОЗ порівняли темпи поширення коронавірусу в Україні з Італією та Іспанією.

Також портал Знай.uа писав, що додаток "Дія" відслідковуватиме кожен крок українців – тепер з дому ні ногою.