Дивна хмара, схожа на велетенський НЛО, зависла над містом, несучи інтенсивне освітлення і сильний вітер.

Незвичне явище зафіксували в небі над Нью-Мексико. Величезна хмара, яка з'явилась над містом, моторошно нагадував величезний інопланетний корабель з фільму "День незалежності" 1996 року, пише видання dailymail.

Однак, це не було вторгненням інопланетян, а всього лише явищем погоди, відомим, як хмара шельф. Така хмара утворюється, коли холодні фронти стикаються з теплим вологим повітрям.

23 червня в Кловісі було знято відео, на якому закарбувалось погодне явище: на тлі приголомшливого заходу блискавки, що падають з масивної хмари у формі диска.

Популярні новини зараз
7-11 грн за кВт: українцям можуть виставити "європейські" тарифи за світло, коли чекати Чому яйця не варто зберігати в холодильнику: прості причини, про які ніхто не знав Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому Григорій Решетник знайшов кандидатку на роль "Холостячки-3": "Красива, талановита, молода..."
Показати ще

Рідкісне погодне явище зняв Крістіан Ернандес, який зазначив:

"Захід був прекрасний, коли того вечора приголомшлива хмара у формі інопланетного корабля наблизилося до міста".

Такі лякаючі особливості клімату у 2018 році були офіційно названі хмарами нового типу в Атласі хмар Всесвітньої Метеорологічної Організації, зазначає видання.

Відповідно до погодного глосарію AccuWeather, шельфова хмара являєсобою "низьку горизонтальну хмару в формі клину, пов'язану з фронтом грозового пориву".

Часто шельфові хмари приймають за торнадо або воронкоподібні хмари. Зазвичай вони вказують на те, що наближається шторм.