Матері трьох дітей довелося видалити ніс після виявлення раку шкіри. Почалося все зі звичайної закладеності, але після відвідування декількох лікарів виявили онкологію.

45-річна англійка Джулія Дейві одного ранку прокинулася з закладеним носом, і як і багато не надала цьому належного значення. На ділі закладеність виявилася не результатом нежитю, а ознакою ракової пухлини.

Про це повідомляє Daily.mail.

Незабаром ніс жінки збільшився в розмірі в 3 рази до неймовірного стану. Лікарі сказали, що це, ймовірно, носової поліп — безболісний наріст всередині носа, який зазвичай не несе в собі серйозну небезпеку.

Популярні новини зараз

Олег Винник показав фінал "Маски" до виходу в ефір: "Станете свідками"

Погіршення після поліпшення - доктор Комаровський пояснив, що робити: "Мозок стерилізують"

Ольга Сумська підказала, як урізноманітнити сніданок для всієї родини: всього два інгредієнти

Володимир Зеленський звернувся до воїнів ЗСУ, особисто прибувши на Донбас: "Кожного"

Показати ще

В результаті новоутворення, яке вважали поліпом видалили і взяли тканини на біопсію. Результат досліджень показав, що в носі розвивається злоякісне новоутворення.

Так Джулії довелося видалити перегородку носа, але зупинити рак не вдалося — злоякісне новоутворення з'явилося в лівій ніздрі.

На цей раз лікарі сказали, що доведеться повністю видалити ніс, щоб зупинити поширення раку. Джулія пішла на цю операцію та хіміотерапію заради трьох своїх дітей, а гроші на подальше лікування збирає через краудфаундинговую платформу Gofundme.