Молодий чоловік запросив на весілля свою бабусю, заражену коронавірусом. Через кілька днів жінка померла, а молоду дружину її онука зацькували в мережі.

Весілля, яке так сумно закінчилось, відбулося в США. Про це пише The Sun.

Дівчина розмістила в соцмережі фото, на якому вона і її чоловік стоять поруч з бабусею. Ця світлина і стала причиною нападок на молоду дружину.

Американка уточнила, що попросила фотографа відредагувати зображення: насправді, на весіллі всі намагалися зберігати дистанцію від хворої жінки, проте на фото молодята попросили зобразити її ближче до них.

Популярні новини зараз
Після "патріарха" Кирила зорати сцену носом удостоїлася путінська співачка Валерія — тягне ближче до землі Колишня підопічна Потапа Мішель Андраде залишилася з розбитим серцем після невдалого роману: "Було важко" Андрій Бєдняков з "Орел і Решка" вирішив переплюнути Сергія Притулу і Лачена: "Скинь 100 гривень на ЗСУ" Євген Кошовий з "Кварталу 95" ледь не розревівся, виїхавши до Варшави: "Нікуди повертатися"
Показати ще

І хоча неясно, чи став саме коронавірус причиною смерті бабусі, пост дівчини викликав дебати в інтернеті. Одні користувачі підтримали наречену і сказали, що бабуся повинна була розділити радість весілля з онуком. Інші розкритикували молодят, заявивши, що вони не подумали про безпеку гостей.

"Не дивлячись на те, що ваше твердження вірне, я дуже рада, що вона прийшла, бо це був останній раз, коли ми могли бачити її живою", - написала дівчина.