Знаменитий голлівудський актор Алек Болдуін та його колега по цеху Мелісса Маккарті знялися у жорсткій пародії на американського президента Дональда Трампа.

У відео, опублікованому на YouTube-каналі популярної в США програми Saturday Night Live, вони розіграли сцену кохання глави Білого дому Дональда Трампа і його прес-секретаря Шона Спайсера.

Спочатку Спайсер, роль якого блискуче виконала Маккарті, виступає перед журналістами на брифінгу, після чого їде на самохідній ораторській трибуні в кабінет до президента. Останнього зіграв Алек Болдуін. "Трамп" починає загравати до свого речника, і в кінці ролика вони цілуються.

До речі, на цій же трибуні Маккарті в образі Спайсера проїхала по центру Нью-Йорка 12 травня.

Усього за кілька днів відео переглянули понад три мільйони користувачів по всьому світу.

Популярні новини зараз
На Україну чекає несподіваний сценарій: експерт розповів, як може завершитися війна ПФУ ходитиме з перевірками по домівках: за що можуть скасувати субсидію ПриватБанк змінив ліміти на видачу готівки: яку суму можна зняти Нові правила переказів: які гроші заборонять переказувати
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Трамп запропонував замінити прес-брифінги письмовими відповідями на питання журналістів.