Сьогодні, 21 травня, в Туреччині у ДТП потрапив автобус, в якому знаходилося 39 депутатів правлячої партії: делагати прямували на позачерговий конгрес.

Як повідомляють місцеві ЗМІ, аварія сталася у місті Полатлі. Автобус на великій швидкості врізався в електроопору неподалік від пішохідного переходу. В результаті події 32 пасажири отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Зараз на місці ДТП працюють 112 рятувальних бригад. Всіх постраждалих відправили в довколишні госпіталі. На щастя, їхньому життю нічого не загрожує.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як камера відеоспостереження зафіксувала смертельну аварію на київському мосту Патона: 17-річний водій мотоцикла не вписався в поворот.

Популярні новини зараз
Все життя працювали даремно? Чому ПФУ нараховує копійки попри великий стаж Приватизації житла більше не буде: що робити, щоб не втратити нерухомість Весняна індексація торкнеться не всіх: хто може навіть не сподіватися Це сигнал виїжджати: енергетик підказав, коли треба залишити домівку без світла і тепла
Показати ще