Після шести годин тривалих суперечок та наведення доказів колишнього генпрокурора Віктора Шокіна звільнили тільки виключно завдяки зусиллям екс-віце-президента США.

Про це Джозеф Байден особисто розповів в коментарі "Голосу Америки".

Він стверджував, що постійно відстоював міжнародні інтереси під час свого останнього виступу у стінах Верховної Ради, адже найбільше переймався питаннями боротьби із корупцією в офіційному Києві.

"Ось вам один конкретний приклад. Мені дали завдання по Україні. Так я пам'ятаю, як відбув туди, щоб переконати нашу команду, що ми повинні надати Україні довгострокові кредитні гарантії. Я їздив до Києва 12-13 разів, і в кінці повинен був оголосити , що ми пропонуємо ще один мільярд доларів кредитних гарантій. Я отримав обіцянки від Порошенка і Яценюка, що вони будуть робити кроки по генеральному прокурору, але вони цього не зробили ", - згадує Байден.

Популярні новини зараз
Кабмін вирішив, коли у школярів закінчиться навчальний рік – канікули влітку "під загрозою" Аlyona Аlyona дізналася про горе українок і вирішила показати свої прокладки: "Гарно жити не заборониш" Українські сім'ї можуть отримати 7000 гривень допомоги: як оформити виплати, не встаючи з дивана Цінували за практичність навіть за океаном: як виглядав експортний варіант легендарної "Таврії"
Показати ще

Втім, через невиконані на той час зобов'язання української сторони, віце-прем'єр заперечив надання чергової партії кредитних ресурсів:

"Вони мені кажуть: ви не маєте таких повноважень, ви - не президент, президент говорив, що дасть. Я відповів:" Так телефонуйте йому ". Я сказав, що ви не отримуєте мільярд доларів. Я сказав, що їду через 6 годин і якщо ваш генпрокурор не буде звільнений до тих пір, ви не отримаєте грошей. І той сучий син був звільнений. І на його місце поставили того, кому в той час довіряли ", - додав Байден.

Дивіться: Віктор Шокін офіційно звільнений

Як повідомляв портал "Знай.ua", у мережі оприлюднили текст листа Януковича до Путіна із проханням ввести війська в Україну.