Новина про смерть Джона Маккейна викликала небувалий ажіотаж у мережі, і це не дивно, адже американський сенатор був безстрашною людиною з активною позицією, гідною поваги.

Маккейна назвали найкращим другом України за активну підтримку країни і жорстку критику Росії. За це ж для росіян він став найзатятішим ворогом.

Сенатор до кінця своїх днів залишався одним з головних представників республіканців і одним з найвідоміших американських політиків у світі.

Джон Маккейн пройшов В'єтнамську війну. 26 жовтня 1967 року літак Джона був збитий. Маккейна було поранено, він отримав переломи рук і ноги. Завдяки місцевим жителям він залишився живий, але потрапив у полон. За перші 2 місяці полону Джон Маккейн практично повністю посивів і втратив у вазі 23 кілограми.

Після цього герой В'єтнама, здавалося б, більше не боявся нічого. Його висловлювання були гучними і різкими. Маккейна не лякала смерть, він був людиною принципу, для якого справедливість і правда були вище всього.

Популярні новини зараз

Трудовий стаж 35 років і пенсія 3000 гривень: у Мінсоцполітики визначили, кому підвищать виплати з 2022 року

Рада замовила на 4 млн м'ясних делікатесів, тонни овочів і "сканування" обличь

Як створити стильну ванну кімнату без дизайнера?

Тіну Кароль "присоромили" в прямому ефірі через Ірину Білик: попросили забрати слова назад

Показати ще

Ось одні з найяскравіших цитат політика про Росію і Путіна.

Про Росію і санкції

Росія — автозаправна станція, яка маскується під країну. Це клептократія, корупція. Це нація, економіка якої спирається виключно на поставки нафти і газу. Тому економічні санкції важливі.

Про Путіна

Росіяни заслуговують кращого, ніж Путін... Президент Путін ... не вірить, що на волі людська природа може піднятися над своїми слабкостями і побудувати справедливе, мирне і процвітаюче суспільство. Або як мінімум, він не вірить, що це можуть зробити громадяни Росії. Тому він править, використовуючи ці слабкості, з допомогою корупції, репресій і насильства. Він править для себе, але не для вас.

Про Трампа і Путіна

Президент США не може вести за собою вільний світ, вітаючи диктаторів з перемогою на фіктивних виборах. Привітавши Путіна, президент Трамп образив кожного громадянина Росії, якому було відмовлено у праві на чесне голосування.

Про втручання у вибори

Сполучені Штати Америки повинні дати Володимиру Путіну і всім іншим агресорам чіткий сигнал, що ми не потерпимо нападок на нашу демократію. За останні вісім місяців яку ціну заплатила Росія за втручання в наші вибори? Дуже невисоку.

Я оптиміст, навіть коли справа стосується Росії.

Про російську агресію в Україні

Лідери України описують стратегію президента Росії Володимира Путіна як у (комп'ютерній) грі Pac-Man - укус території України за укусом досить невеликими порціями, щоб не викликати масштабної міжнародної реакції. Але в цей момент має стати очевидно всім, що Путін не хоче дипломатичного вирішення конфлікту. Він прагне домінувати в Україні.

Про ІГ і Росію

Думаю, Росія найголовніша зараз загроза. Більш значуща, ніж Ісламська держава. Я думаю, що ІГ може творити жахливі речі. Але саме росіяни спробували знищити основу демократії, змінити результат виборів в Америці.

Про Лаврова

Лавров - це маріонетка бандита і вбивці, який використовував високоточну російську зброю для ударів по лікарнях в Алеппо, порушував права людини по всьому регіону, вторгся в Україну, забрав Крим. Він діяв найбільш кричущим і розбійним чином, і йому нічого було робити в Овальному кабінеті.

Звернення до Путіна

Дорогий Владе! (звернення до Путіна) "Арабська весна" наближається до твоїх околиць.

Про Росію

Настав час вести себе більш жорстко з Росією. Для США настав час висловити свою думку у зв'язку з порушеннями прав людини, вироками, а також діяльністю цього автократа, полковника КДБ, який продовжує гнобити народ Росії.

Нагадаємо, що в неділю, 26 серпня, з життя пішов американський сенатор-республіканець Джон Маккейн у віці 81 року

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", в заяві сім'ї сенатора йдеться про те, що Маккейн вже прожив довше, ніж багато хто очікував.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що в мережі ажіотаж навколо смерті Маккейна.