Безглузда смерть: погоня за лайками обернулася для блогерки трагедією

поділитись
У соцмережі обговорюють, що могло стати причиною трагедії

Дівчина з Нової Зеландії вирішила зробити красиве селфі, але все в підсумку обернулося трагедією. Вона впала з висоти і розбилась.

Про це повідомляє Daily Mail. Блогер Тоні Келлі проживала одна в лондонській квартирі. Її друзі стверджують, що дівчина випала з вікна другого поверху, коли намагалася зробити фото для соцмережі. Але батьки і влада Великобританії поки не підтверджують цю версію.

На місце інциденту оперативно приїхали медики, але врятувати дівчину їм не вдалося. Її відвезли в лікарню, де вона померла від травми голови.

Батьки та друзі загиблої збирають гроші на доставку тіла дівчини на батьківщину, до Нової Зеландії. Шкільна подруга Келлі згадує, що Тоні була дуже веселою і постійно посміхалася.

"Коли ми вчилися в школі, вона була тією самою дівчинкою, що слова поганого про інших не скаже. До того ж вона була дуже красивою, а таких дівчат завжди складно забути", - розповіла вона.

До останнього посту дівчата в Instagram пишуть сумні коментарі. Підпис до фотографії, яку зробили ще 9 листопада, говорить: "Ти знала, що це гряде". Деякі користувачі вважають цей коментар дуже дивним, оскільки він дуже нагадує натяк на суїцид. Інші пишуть, що Келлі ніколи не натякала, що збирається розлучатися з життям.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, підозрюваного у низці жорстоких вбивств Такахіро Сіраісі (Takahiro Shiraishi), якого називають "Вбивця з Twitter", заманював авторів суїцидальних постів й відрубував їм голови.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
блогер, селфі, вбивство, соцмережі
Їй вдалося показати всю міць своєї країни
0
0
21:18 27.05.2018
Через щільний робочий графік "приблизно порівну" бачиться з президентом Туреччини Тайіпом Ердоганом і дружиною
0
0
19:29 27.05.2018
Бразильські вчені запошують свої колег з усього світу для спільного дослідження решток
0
0
19:03 27.05.2018
Через кілька днів вдалося вийти на зв'язок із сестрою брата нареченого
0
0
18:37 27.05.2018
У мережу потрапили показові фото колись популярного курорту в Криму
0
0
18:28 27.05.2018