Керівництво Telegram розіслало користувачам повідомлення, в якому запропонувало ввечері в неділю, 22 квітня, запускати паперові літачки, щоб підтримати вільний інтернет. Про це повідомляє TJ.

"7-й день російські власті блокують Telegram. Якщо ви підтримуєте вільний інтернет, запустіть з вікна паперовий літак сьогодні рівно в 7 вечора", — сказано в повідомленні, яке відправили в каналі сервісних повідомлень месенджера.

Акція мала пройти в сім вечора 22 квітня. Щось схоже було в коміксі про "Чумного доктора" від російського комікс-видавництва Bubble: там паперові літачки просив запускати головний герой, образ якого — алюзія на Павла Дурова. За сюжетом коміксів, літачки служили символом майбутньої революції.

Популярні новини зараз

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Тіна Кароль з обручкою на пальці заявила про важливе: "Я змінилася"

Нові штрафи на дорогах: українцям показали головних героїв "п'яного" водіння, запам'ятайте ці обличчя

У нової "Холостячки" Злати Огнєвіч виявилося вже є кохана людина

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", 16 квітня Роскомнагляд почав блокування сайтів. Цьому передував суд, на якому представники ФСБ вимагали від керівника Telegram Павла Дурова передати їм ключі шифрування, щоб отримати доступ до особистих листувань користувачів. Представники Telegram заявили, що вони не можуть цього зробити як з етичних, так і з технічних причин. Месенджер досі працює, однак РКП випадково заблокував масу сайтів, які ніякого відношення до Telegram не мають.

Нагадаємо, після тижня заборони Telegram багато людей в мережі висловили своє невдоволення або висміювали Роскомнагляд за хронічне бажання на щось накласти вето. Інтернет кишив тоннами мемів про те, як скандальна російська структура по-випадковості заборонила сайти відомих банків або ж, наприклад, саму себе.

Осторонь не залишився, як би то не було дивно, російський ведучий і за сумісництвом пропагандист КремльТВ Володимир Соловйов. Він на своїй сторінці в Instagram висміяв заборону Роскомнаглядом популярного месенджера Telegram.

"До кінця тижня потішатися над Роскомнаглядом став навіть Володимир Соловйов", - пише канал.

Зазначимо, що справжньою причиною блокування месенджера Telegram в Росії є спроба силовиків зірвати плани Павла Дурова щодо створення власної кріптовалюти на основі Telegram.