IP-адреси російських і зарубіжних соціальних мереж вільні від блокування в Росії. Про це йдеться на сторінці Facebook Роскомнадзора.

"Короткочасне потрапляння до реєстру окремих ip-адрес було пов'язано з технологічними особливостями роботи системи. Операторам зв'язку дані адреси з метою обмеження доступу не направлялися", - виправдалися в російському відомстві.

‼️В связи с сообщениями СМИ о попадании под блокировку ip-адресов российских и зарубежных социальных сетей информируем: ...

Posted by Роскомнадзор on Thursday, 26 April 2018

Раніше Роскомнадзор вніс у реєстр заборонених сайтів IP-адреси, які належать Facebook, Twitter, і найбільшим російським інтернет-компаніям - "Яндексу", "ВКонтакте" і "Однокласникам".

Популярні новини зараз

Жителі селища виявили тисячі мертвих тіл на березі річки

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Вдова Кернеса Гайсинська позбулася двох "дітей" покійного мера

Андрій Данилко не стримався й розцілував Олю Полякову нижче пояса: "Там дитинка"

Показати ще

На сайті Роскомнадзора повідомляється, що доступ до цієї адреси обмежений, а приводом для блокування став запит Генпрокуратури. Також заблоковані 1 IP-адреса "Однокласників", 5 - "Яндекса", 3 - Twitter, 5 - Facebook.

Крім цього, до реєстру внесли IP-адреси Amazon (14), Microsoft (29), Google (33). У соцмережах висунули версію, що Роскомнадзор міг заблокувати саме ті IP-адреси, якими користувалася людина, яка відкрила одночасно на своєму пристрої і месенджер Telegram.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", 16 квітня Роскомнагляд почав блокування сайтів. Цьому передував суд, на якому представники ФСБ вимагали від керівника Telegram Павла Дурова передати їм ключі шифрування, щоб отримати доступ до особистих листувань користувачів. Представники Telegram заявили, що вони не можуть цього зробити як з етичних, так і з технічних причин. Месенджер досі працює, однак РКП випадково заблокував масу сайтів, які ніякого відношення до Telegram не мають.

Нагадаємо, користувачі мережі повідомили про проблеми з доступом до сайту Google в Росії. Збій підтверджують і дані моніторингових сайтів. Про це повідомляє информагенстсво РБК.

У користувачів у Росії в ніч на 22 квітня з'явилися проблеми з доступом до сайту Google. За їх словами, після опівночі вони не змогли зайти на основну сторінку пошукової системи.

При цьому користувачі відзначають, що не можуть увійти не тільки на сайт пошукової системи, але також на пошту Google і пов'язані з ним ресурси.