У мережі з'явилося відео з російськими пенсионерками, які співчувають американцям і закликають свого президента Володимира Путіна допомогти "страждаючому" народу.

На забавному ролику старенькі журяться про нібито важку долю людей у США, які, на їх думку, не мають ніякої надії на життя. Короткий кліп розмістили на сторінці спільноти "Роисся 24" у Facebook.

Ну ничего, вот повысим пенсионный возраст в России, будет чем помочь американцам.

Posted by Роисся24 on Friday, 17 August 2018

"Ой, дівчата, мені так шкода американців, прямо я не знаю. Бідні люди робочі, їх позбавили всього, їх ні за що там не сприймають", — скаржиться одна з жінок на відео.

Популярні новини зараз
Терорист Стрєлков-Гіркін розповів, що ФСБ хотіло поставити Добкіна на чолі "ХНР" за місяць до війни Як виглядають елітні яхти Віктора Медведчука і Ріната Ахметова: в українських олігархів знайшли судна на $1,3 мільярда Чоловік Олі Полякової відзначає 58-річчя: але без шикарної вечірки як минулого року Ірина Білик здала Таїсію Повалій та Ігоря Ліхуту з потрохами: "Радіє з того, що відбувається з нами тут"
Показати ще

Однак її тут же починає заспокоювати однодумиця, яка запевняє, що у американців все буде добре, оскільки їм допоможе Путін.

"Він усім допомагає і американцям допоможе", — каже вона.

Діалог зазомбованих російською пропагандою бабусь розсмішив користувачів мережі і став приводом для численних жартів в коментарях.

"Їм злегка наркоти в чай перед зйомками мішають", "Може, наслідки зайвої хромосоми", "Бачите широту російської душі? Будуть себе добре вести американці , може і Володимир Володимирович зглянеться і допоможе їм картоплею", "Гречей, гречей з котлетою", — іронізують люди.

"Ось до чого в Росії душевні,щирі люди,особливо старшого покоління. Їм Обама стільки років у під'їздах паскудив,а вони все одно все про бідних американців думають,плачуть. Просто серце кров'ю обливається", "Американці, бережися! Вам Путін допоможе!" — не вщухає сарказм глядачів ролика.

Разом з тим, деякі підписники пабліка засумнівалися в тому, що відео реальне, а не постановка, оскільки не можуть повірити в те, що люди можуть бути настільки засліплені кремлівською пропагандою.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", група російських дідусів і бабусь записали відеозвернення до американського народу, в якому вони заявили про любов до американців і ненависті до Білого дому. Відео, яке вони зняли - це своєрідна відповідь на санкції, які були введені проти Росії 8 серпня.

Як відповідь на санкції, загін бабусь і дідусів спалював американські долари, надрукований на листочку прапор Америки і фотографію Білого дому.