Близько ста громадян Євросоюзу, які проживають у Великобританії, отримали від департаменту внутрішніх справ листи з попередженням, що їм наказано покинути країну.

У департаменті заявили, що листи були розіслані помилково. "Ми терміново зв'язуємося з цими людьми, щоб повідомити, що на лист не треба звертати увагу", - заявили в департаменті.

Що стало причиною помилкової розсилки, не уточнюється.

Про розсилку стало відомо завдяки громадянці Фінляндії, досліднику з Лондонського університету королеви Марії Єві Йоханне Холмберг, яка кілька років живе в країні і одружена з британцем.

Вона розповіла, що отримала лист з вимогою покинути країну протягом місяця; в іншому випадку їй погрожували затриманням і видворенням. Холмберг говорила, що має намір оскаржити рішення департаменту, однак у відомстві визнали лист помилкою.

Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", щоб врегулювати фінансові проблеми, пов'язані з виходом з Європейського Союзу, Великобританія готова попрощатися з 40 мільярдами євро. Разом з тим, Брюссель оцінює розлучення з Союзом в суму, яка у 2,5 рази перевищує заявлену.