Відомий Британський комік Саша Барон Коен виклав у Twitter тизер свого нового комедійного фільму, який буде присвячений президенту США Дональду Трампу.

Про це повідомляють ЗМІ.

Наразі вже відомо, що в опублікованому ролику комік показав фрагмент давнього коментаря Трампа, який нещадного його критикує.

Зокрема, у своєю звернення Трамп побажав Коену отримати удар по обличчю та опинитись у лікарні. Більше того він назвав ролики гумориста дешевими та несмішними.

"Це - третьосортний персонаж Саша Барон Коен. Все, чого я хочу, щоб він отримав в пику багато разів й опинився в лікарні. Іди до школи, Бароне Коене, навчися бути смішним", - каже у відео Трамп.

У кадрі також з'являються фотографії коміка з титрами: "Він повернувся. Яким ви його ще ніколи не бачили. Саша випускається. Незабаром".

У фіналі відео з'являється підпис Trump University. Відомо, що названий навчальний заклад нинішній президент США відкрив ще у 2005 році.

Разом з тим варто відзначити, що сенатор США Нілі Кеннеді заявив, що країна готова до реальний заходів проти російської влади якщо вона знову спробує втрутись в американські вибори.

Він відразу ж додав, що Москва може спробувати втрутитись у вибори до Конгресу, що мають відбутись у листопаді 2018 року. При цьому сенатор не уточнив, що він має на увазі під "драконівськими заходами".

"Ми попередили наших співрозмовників: якщо Росія продовжить втручатися у внутрішні справи США і зробить це на виборах в листопаді, наша реакція буде миттєвою і дуже жорсткою. Нам би хотілося налагодити відносини з Росією. Мені особисто б цього хотілося. Але, для того щоб відносини покращилися, російська влада повинна змінити свою поведінку", - наголосив сенатор.

Колишній директор Центрального розвідувального управління (ЦРУ) Майкл Помпео вважає, що Росія може втрутитися в проведення проміжних виборів у Конгрес США в листопаді 2018 року. Він зазначив, що переконаний в тому, що росіяни продовжать намагатися впливати на вибори в США.

"Але я переконаний, що США в змозі провести вільні і чесні вибори і ми будемо чинити опір досить успішно, а російський вплив на наші вибори не буде значним", — відповів Помпео на питання про гіпотетичне втручання Росії у вибори.

6 листопада 2018 в США відбудуться проміжні вибори в Конгрес. Громадянам країни треба переобрати всіх 435 членів Палати представників Конгресу США, а також 33 зі 100 американських сенаторів. Крім цього в багатьох штатах відбудуться муніципальні і губернаторські вибори.

Втручання у вибори США: пов'язані з Росією Інтернет-тролі створили більше 3 тисяч сторінок

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у Трампа шокували весь світ заявою про Путіна.