Росіянку Анну Азовську, троє синів і дві доньки якої беруть участь у змаганнях з ММА (змішані бойові мистецтва), зненавиділи тисячі користувачів мережі після того, як вона кілька разів вдарила свою дитину, котра програла бій.

Відео, на якому розлючена жінка накинулася на скривавленого сина Віктора Кічігіна, який програв технічним нокаутом у другому раунді бій Руслану Яманбаєву на турнірі Fight Nights Global 67, було настільки шокуючим, що на нього звернуло увагу навіть американське видання The Washington Post.

Користувачі пишуть, що нічого більш огидного в житті не бачили, а така поведінка матері просто неприпустима для нормальної людини.

Азовська – дуже загадкова персона в ММА, а також промоутер своїх дітей. В одному зі своїх інтерв’ю вона заявляла, що абсолютно спокійно ставиться до того, що її нащадки б’ються в клітці. Також жінка зізналася, що дуже тяжко переживає програші синів і доньок.

"Якщо реально хтось з моїх дітей віддає перемогу, то я не заспокоюю, а навпаки, ще дужче його сварю, щоб наступного разу в нього навіть думки не було, що він може програти".

Популярні новини зараз

Майкла Щура з "Телебачення Торонто" побили в Києві: "Вони не гальмували"

У Франківську любитель шашликів розвів багаття на балконі: смаж, Вася

У "Зайки" є інший? Учасниці "Холостяка" накинулися на Юлю зі звинуваченнями

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Слідком РФ вирішив покарати мачуху школяра, затриманого за декламування поеми Шекспіра. Жінка перешкоджала копам забрати хлопчика у відділок.