У Калінінградській області, Росія в акваторії Балтійського моря зазнав катастрофи військовий вертоліт під час навчально-тренувального польоту. Про це повідомляє Telegram-канал Mush.

Повідомляється, що зв'язок з вертольотом КА-29, імовірно належав міністерству оборони Росії, зник напередодні ввечері, 12 квітня.

На борту знаходилися два члени екіпажу. Сьогодні, 13 квітня в акваторії Балтійського моря виявлено тіло одного з двох пілотів.

За останній тиждень багато військових вертольотів і літаків терпіли крах по всьому світу. За три для тільки в Росії впали 3 вертольоти.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", навчально-бойовий літак Як-130 розбився поблизу аеродрому міста Борисоглібський у Воронезькій області Російської Федерації. Льотчик-інструктор і курсант успішно катапультувалися, приземлилися і самостійно вийшли на зв'язок з аеродромом. За попередніми даними, причиною падіння літака могла стати відмова двигуна.

Нагадаємо, в середу, 11 квітня, впав військовий літак у провінції Бліда, недалеко від аеропорту міста Буфарик, Алжир. Повідомляється, що, щонайменше, загинуло 200 людей.

За попередніми даними, в результаті падіння літака загинули понад 200 солдатів Національної народної армії, зараз точна кількість жертв встановлюється.

До того ж з'ясувалося, що розбився російський транспортний літак Іл-76 або Іл-78, обидві моделі перебувають на обліку флоту ВВС Алжиру. Над місцем аварії, в небо піднімається стовп густого чорного диму.

Зазначимо, під Белградом, Сербія в середу, 11 квітня зазнав аварії військово-навчальний літак. Обидва пілоти катапультувалися, один з них загинув, другий у важкому стані.

Повідомляється, що аварія сталася близько 9:50 ранку. Обом пілотам вдалося катапультуватися, проте один з них загинув. Другий у важкому стані госпіталізований.

"Знай.uа" також повідомляв, що в межах міста Хабаровськ, Росія на території військової частини впав вертоліт. Вертоліт Мі-8 був цивільним і належав авіакомпанії "Схід". Після удару об землю вертоліт загорівся. Ані пілот, ані пасажири врятуватися не змогли.