На головному російському "Першому каналі" член Ради Федерації РФ від окупованого Криму Ольга Ковітіді розповіла чергову криваву історію про "звірства" українців за участю "восьмирічної зґвалтованої дівчинки". Про це повідомляють ЗМІ.

За її словами, на Донбасі є багато випадків, про які "просто страшно говорити". Наприклад, "восьмирічна зґвалтована дівчинка, якій у піхву заливається пінобетон".

"Пропоную Олі тепер присвоїти поганяло "Оля-пінобетон", – висловився про цей виступ Ольги Ковітіді блогер Сергій Запорізький, який виклав уривок програми в соцмережі.

На цьому Ковітіді не зупинилася, і розповіла ще про "чотирьох дівчаток, від 18 до 25 років", яким "на чолі вирізали "дружина сепаратиста", "кума сепаратиста", "дочка сепаратиста".

Виступ активно коментують у Мережі: "Ну вона ж *** на всю башку. Її навіть лікувати марно. Так і помре дурепа дурепою", "Страшніше і дурніше я не бачив, а нинішній владі тільки такі як ця *** і потрібні", "Ну це ***..."розп'ятий хлопчик" тепер просто зобов'язаний одружитися на "піно-дівчинці". Слів немає цензурних...", "Я вчора дивилася цю програму...трохи не знудило! Коли вже ця моторошна пропаганда припиниться? Скільки можна з українців монстрів робити?", "Там у них шиза прогресує... Жах, і в це вірять ідіоти".

Раніше, в останні кілька місяців на території анексованого Криму вдвічі збільшилася кількість російського військового контингенту. Крім цього РФ перекинула сучасне озброєння і практично перетворила півострів у базу для секретних бойових операцій.

Нагадаємо, депутат нелегітимної Держдуми РФ, екс-"прокурор" анексованого Криму Наталія Поклонська заявила, що повернення Криму до складу України "неможливе".

Крім того, про причетність російської сторони до отримання несанкціонованого доступу до комп'ютерних систем, які безпосередньо пов'язано з енергетичними мережами та іншою інфраструктурою США відкрито заговорили представники адміністрації Дональда Трампа.

Також, у районі населеного пункту Береза Білорусі нещодавно зафіксували підозрілі безпілотники. Офіційно присутність дронів пояснюють військовими навчаннями, які проводяться на території.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", "конкуренти" Путіна влаштували огидний цирк у прямому ефірі.