Ведуча відвертих прогнозів погоди на телеканалі "СТС-Челябінськ" Лариса Сладкова вирішила приєднатися до кандидатів у президенти Росії на майбутніх виборах.

Про це вона розповіла в соцмережі "ВКонтакте" (заборонена в Україні).

"Дорогі мої, я іду до великої політи. Скоро ви про все дізнаєтеся. Сподіваюся на вашу підтримку", – звернулася до користувачів Сладкова.

Вона підписала дану запис тегами "#державна дума" і "#президент російської федерації". Журналісти одного місцевого видання вирішили поцікавитися у "теледіви", чи має вона на увазі президентські вибори. На що Сладкова дала ствердну відповідь. Однак, коментувати свої плани вона відмовилася.

Варто відзначити, що у "велику політику" вона намагається податися вже не в перший раз. У минулому році ведуча збиралася висунути свою кандидатуру в Держдуму по Металургійному округу від "Російської партії пенсіонерів".

"Маю повне право. З мізками у мене все в порядку. Мої записи прогнозу погоди ні про що не говорять. В країні у нас стільки проблем із законами, роботи багато! А взагалі я людина різносторонній, можу в різних сферах людям допомагати", – заявила тоді Сладкова.


Дивіться! Хто хоче конкурувати з Путіним за право на президентське крісло


Як повідомляв портал "Знай.uа", позмагатися з президентом РФ Володимиром Путіним зібралося багато бізнесменів, кишенькових політиків, і навіть моделі. Головною конкуренткою стала дочка політичного діяча, телеведуча Ксенія Собчак. Вона відразу ж позначила позицію стосовно Криму.