В США 50-річний тренер з боксу погодився інсценувати власне вбивство, щоб викрити колишню дружину. Вона "замовила" його, не підозрюючи, що поплічником у цій справі виявився друг чоловіка.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
Про це повідомляє Daily Mail. Життя колишнього коханого Марія "Лулу"Соса оцінила лише в дві тисячі доларів. Тренер влаштував цілу фотосесію з собою в головній ролі, аби інсценувати свою смерть.
Його друг Густаво погодився стати співучасником "вбивства", щоб допомогти поліції викрити й затримати жінку.
"Я знаю того хлопця, бо я тренував його. У нього були проблеми, але він виправився. Спочатку, коли він зателефонував мені і сказав, що нам треба побачитися, бо дехто хоче мене вбити, я подумав, що це жарт", - розповів Рамон.
Його 43-річна дружина серйозно налаштувалась на вбивство, оскільки хотіла привласнити спільний бізнес. "Лулу" пообіцяла взяти Густаво на роботу, коли все буде "залагоджено".
Марія — уродженка Парагваю і мексиканка за національністю — до весілля мала кожного місяця повертатися до Мексики. Після одруження на Рамонові вона отримала "грін-карту".
Подружжя відкрило разом спортивний зал і все йшло гладко. Але у 2015 році почалися фінансові складнощі й Марія вирішила подати на розлучення. Подружжю доводилось деякий час жити під одним дахом.
Коли Рамон дізнався про плани дружини, почалась спецоперація. Густаво заховав під одягом мікрофон і пішов на зустріч із Марією. Він сказав їй, нібито знає двох чоловіків, котрі можуть вирішити її проблему. Після того він та Рамон віднесли запис в поліцію.
Правоохоронці були шоковані, але погодилися на авантюру. Поліцейські наклали на Рамона грим, ніби його застрелили, а потім відвезли в техаську пустелю. В приготованій могилі йому влаштували фотосесію. Знімки розповсюдили через службу пошуку людей, а чоловік переховувався в готелі.
Кілер, котрий виявився офіцером, зустрівся із Марією та показав їй фото. Вона у відповідь лише засміялась. В результаті її засудили до 20 років позбавлення волі за звинуваченням у замовному вбивстві.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, у Кривому Розі, Дніпропетровської області, сталася трагічна подія. Прийомні батьки замаскували смерть дитини під зникнення.