Під час офіційної зустрічі з Папою Римським жінці завжди слід носити чорне вбрання з довгими рукавами. Крім того, обов'язково потрібно покривати голову чорною мантією. Ця давня традиція бере свій початок ще в часи правління монархії практично у всьому світі.

Однак кілька жінок у світі мають право носити біле при Папі Римському. Це почесне право завжди мали тільки католицькі королеви та принцеси.

Однак у наш час це досить рідкісне явище і на даний момент лише сім жінок у світі володіють цим привілеєм. Серед них: княгиня Монако Шарлін, королева Софія і королева Летиція з Іспанії, королева Матильда і королева Паола з Бельгії, Велика герцогиня Люксембургу Марія Тереза і Принцеса Марина з Неаполя.

Популярні новини зараз

Модельєр Андре Тан назвав справжніх "убивць стилю" для жіночих ніжок: "Вони вкорочують вам…"

Ведуча 1+1 Соломія Вітвіцька після розлучення знайшла собі розраду: "Далі буде ще цікавіше"

"Холостяк" Міша Заливако "злив" ідеальну Анну Богдан, ходить вдома в чому попало -"У масках, з рушником на голові"

Що сталося з героями серіалу "Кадетство": Соболєв безслідно зник, а Синіцин "посунув" Малахова

Показати ще

Старомодна традиція досі жива, як і більшість інших католицьких церковних правил, та виповнюється дружинами всіх світових лідерів. Тим не менш в епоху фемінізації світу ймовірність зміни застарілих догм можлива. Але на всі глобальні зміни потрібен час.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" офіційні особи Ватикану вже не вперше доводять, що усвідомили те, наскільки науково-технічний прогрес йде вперед і змінює свідомість людей. Раніше церква визнала, що Великий вибух дійсно був, а тепер вони запропонували щось і зовсім революційне.

У Ватикані мають намір провести захід, де будуть запрошені не тільки духовні особи, а й представники науки. І мова на цій зустрічі піде про космології. Провідні фахівці саме цієї області відвідають Ватикан. Такою зустріччю духовенство має намір зміцнити зв'язки Церкви і науки.

Папа римський Франциск вже висловив своє бачення ситуації, що склалася. Він висловив надію, що на майбутній конференції зможе зрозуміти теорію Великого вибуху і багато чого іншого з світу нових відкриттів вчених в області космології.