Збірна Росії провела другий матч групового етапу домашнього Чемпіонату світу з футболу - на стадіоні в Петербурзі команда виграла у Єгипту з рахунком 3: 1.

Голи забили Денис Черишев і Артем Дзюба, ще один м'яч став автоголом, від Єгипту забив Мохаммед Салах. Завдяки цій перемозі Росія вперше в історії вийшла з групи на Чемпіонаті світу.

У першому таймі російська команда багато атакувала: найнебезпечніші моменти були у Дениса Черишева, який пробив здалеку, і у Артема Дзюби. До кінця 45 хвилин єгипетські футболісти відібрали ініціативу - явний шанс забити був у Мохаммеда Салаха, який вдарив з розвороту вище воріт.

У другому таймі ситуація змінилася: на 47 хвилині Ахмед Фатхі після подачі в штрафний Єгипту зрізав м'яч в свої ворота.