Російська чиновниця похвалилася "високим IQ", відмовившись обговорювати із жителями Собинки (Володимирська обл.) проблеми медицини, хоча заманили їх саме для цього.

Відповідне відео опубліковане на YouTube.

Глава району Олександр Разів "втік" на самому початку зборів, залишивши повний зал жителів на заступника керівника департаменту охорони здоров'я Олену Овчинникову. Саме вона і змінила початково запропоновану тему на зниження рівня захворюваності та успіхи району в медицині.

"Ви знаєте, я не буду вас перекрикувати, IQ у мене трошки вище, ніж ваш. Якщо вам щось не подобається, будь ласка, йдіть. Тому спокійно сидіть і слухайте мене. Робоча нарада, ми обговорюємо проблеми охорони здоров'я Собинського району. Якщо у вас емоційне збудження − це ваші проблеми", – нахабно заявила чиновниця у відповідь на обурення городян.


Дивіться відео російська чиновниця наплювала на городян через IQ

Популярні новини зараз

Дипломати посміялися з Росії за кадри з окупованим Кримом: "Як щодо фото власної країни?"

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Потап розкрив своє найпотаємніше бажання: "С*ськи як у Насті Каменських"

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще

Місцеві мешканці, тим часом, хотіли обговорити умови праці медиків, проблеми з моторошними чергами в районній лікарні і недоступність деяких ліків.

Як повідомляв портал "Знай.uа", ще один російський чиновник з "високим IQ" був помічений в Приморському краї. Він заявив, що спалить міст, який сам і збудував.