Після скандальної прямої лінії президент Росії Володимир Путін відправився у "турне" по глибинці. Так би мовити, особисто вирішити проблеми незадоволених росіян, які змогли до нього додзвонитися.

Зокрема, 27 червня Путін відвідав Іжевськ. Напередодні на житлових будинках у місті розвісили оголошення з проханням при наближенні президентського кортежу зашторити вікна і не виходити на балкон, а також не фотографувати, не кричати і не жестикулювати.

Все це було представлено як заходи безпеки для місцевих жителів. Мабуть, щоб охоронці Путіна не подумали, що його життю щось загрожує, і не "зняли" з балконів роззяв.

Під час робочої поїздки до Іжевська Путін заглянув до Анастасії Вотінцевої. На прямій лінії жінка скаржилася президенту, що їй доводиться жити у багатоквартирному дерев'яному бараку через відстрочку в розселенні. Там вона має провести ще 12 років.

За словами іжевчанки, після її звернення дорогу до бараку, яка раніше була вся в ямах, акуратно засипали гравієм - щоб Путін міг проїхати. А ось саме житло залишилося у колишньому стані.

Популярні новини зараз

Олександра Кучеренко зізналася в коханні, але не Дмитру Комарову: "Йому належить частина мого серця"

Щеня віддячило своєму рятівнику, перетворившись на циркового гімнаста - "Ніколи не зупиниться"

Арсен Мірзоян злив інтимні моменти з Тонею Матвієнко, гаряча парочка: "Треба ще в примірювальній"

Прогноз погоди на тиждень від синоптика Наталії Діденко: в яких областях почнеться справжня морозна зима

Показати ще

Зате в місцевій адміністрації полетіли голови. Президент звільнив главу Удмуртії у зв'язку з "утратою довіри" і посадив на його місце тимчасово виконуючого обов'язки губернатора Олександра Бречалова.

Йому Путін доручив розселити бараки, де проживають 11 сімей, до кінця 2017 року.

Крім того, візит Путіна збігся з днем ​​народження іжевчанки Вотінцевої. З такої нагоди глава Кремля подарував жінці поїздку в Сочі для всієї родини.

"Ви мій найголовніший подарунок", - подякувала президенту "фанатка".

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Путін підготував пастку з Керченською мостом.