Чия візьме: пітон і кобра зчепилися в поєдинку

поділитись
У Сінгапурі показали захоплююче відео

Мешканцю Сінгапура завдяки щасливій або не дуже випадковості вдалося зафільмувати сутичку величезного сітчастого пітона і не менш страшної королівської кобри.

Незважаючи на те, що кобра запросто могла вбити пітона завдяки отруйному укусу, під час сутички жодна змія не постраждала: і пітон, і кобра розповзлися по справах дуже задоволені собою. Ролик режисер-аматор виклав на YouTube.

На відео можемо споглядати, як на стежці, неподалік від сінгапурського водосховища Мак-Рітчі, королівська змія "підкрадається" до нічого не підозрюючого пітона і збирається вкусити його. Але тут суперник раптово смикається в сторону кобри, після чого ображена мадам гордо віддаляється геть.

Треба сказати, що автор відео досить сміливий чоловік: зйомка велася всього в декількох метрах від епіцентру подій. Кожна із змій не менша двох метрів в довжину: при бажанні, пітон міг зробити всього пару рухів, і чоловік перетворився б на його обід.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як алігатори зжерли священика на очах у його учнів: чоловік хотів показати "чудо Господнє", але щось пішло не так.

Автор матеріалу: 
Мария Солодухина
Теги: 
пітон, кобра, Сінгапур, сутичка
Вибір редакції, Суспільство
19.03.2018
Ключове рішення повинні ухвалити найближчим часом
0
0
16:00 19.03.2018
Тепер Росії не відбутися відмовками і запереченням провини
0
0
14:08 19.03.2018
Альянс перебирається на нову штаб-квартиру
0
0
10:49 19.03.2018
Кремлівський засідатель поскаржився на "неподобство"
1
0
10:25 19.03.2018