У французькомі селі Ландевеннек, регіон Бретань, місцева влада заборонила людям наближатися до дельфіна по кличці Зафар. Ця істота уже добряче всіх дістала, вона тероризує плавців і байдарочників.

Про це стало відомо завдяки повідомленню видання The Daily Telegraph.

Зафар добре знайомий жителям прибережного села. Триметровий морський ссавець часто грався біля кораблів дитячої вітрильної школи. Іноді він дозволяв людям кататися на собі, тримаючись за спинний плавець.

Кілька тижнів тому поведінка дельфіна змінилася. Він став демонструвати явні ознаки статевого збудження, постійно треться об байдарки та інші невеликі човни, пристає до плавців і не пускає їх на берег. В одному випадку Зафар наблизився до жінки і носом підкинув її над водою.

Після цього мер Ландевеннека заборонив пірнати і плавати у берегової лінії села в тих випадках, коли поруч помічено дельфіна. Крім того, згідно з постановою, тепер не можна підпливати до тварини ближче, ніж на 50 метрів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Венсенському зоопарку на сході Парижа народилося двоє дитинчат ягуара. Цих рідкісних і невловимих кішок важко зустріти в дикій природі, але відвідувачам звіринця випала можливість спостерігати не тільки за дорослими тваринами, але і за їх крихітними нащадками.

Плямистих малюків назвали Ленса і Алоха. В неволі ягуар доживає до 22-25 років. Зараз він занесений в Міжнародну Червону книгу, як вид, що знаходиться під загрозою зникнення.

Варто нагадати, що в американському штаті Флорида оголосили режим надзвичайного стану. Причиною стали токсичні червоні водорості, які надмірно розмножилися у воді і призвели до загибелі багатьох водних мешканців. На берег винесло величезну кількість мертвих тварин: рибу, черепах та навіть акулу.

Нагадаємо, мураха пограбувала ювелірку і стала зіркою інтернету.

Як повідомляв Знай.uа, українців попередили про масштабну екологічну катастрофу.

Також Знай.uа писав, чим розплачуються добродушні дельфіни за ваші фото в соцмережах.