На Балі дельфінам спеціально виривали зуби, щоб вони "цілували" туристів, не уявляючи для них ніякої небезпеки.

Про це повідомляє The Sun.

Згідно з новим дослідженням World Animal Protection, тварин регулярно викрадають з дикої природи і перевозять в дельфінарії, щоб розважати відпочивальників. Перед цим зуби ссавців видаляються, щоб вони не змогли зашкодити людям.

"Зуби тварин сточують до плоских пеньків або зовсім видаляють. Коли опитували дресирувальників шоу, то ті запевняли, що дельфіни народилися не на волі, тому у них немає зубів. Однак це просто неможливо, і, найімовірніше, їх просто вирвали".

У доповіді детально описуються результати дослідження 26 індонезійських туристичних об'єктів на Балі, Ломбок і Гілі Травангане, на яких містяться 1 500 диких тварин, включаючи слонів, дельфінів і орангутангів. Дослідники відзначили, що подібні розваги загрожують популяціям диких дельфінів.

Крихітні басейни, в яких містяться дельфіни, пригнічують їх природна поведінка - і хлор може навіть призвести до сліпоти морських ссавців.

"Це трагедія, що Балі, таке красиве місце для туристів, змушує диких тварин терпіти такі жахливі умови. За лаштунками їх забирають у матерів або розводять в неволі в грязі, насильно примушуючи контактувати з туристами".

Популярні новини зараз
"Київстар" попередив українців про небезпеку: що треба знати Українців поставили у жорсткі рамки: почнуть обмежувати Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає
Показати ще

Разом з тим варто відзначити, що раніше американський нейрофізіолог Джон Ліллі 21 липня зробив заяву, що йому вдалося розшифрувати деяку частину мови дельфінів. Джон Ліллі першим довів, що дельфіни спілкуються свистячим звуком, який промовляється на імпульсивно-тональні сигнали. Також він заявив, що тональність сигналу формується в дельфінів у перші місяці після народження і залишається унікальною до кінця життя.

Спілкування відбувається за допомогою сигналів, що включають в себе звуки різної складності, також в ході розшифровки не обійшлося без допомоги провідних лінгвістів, зокрема Світлани Бурдак. Вчений і надалі планує продовжувати дослідження в цій області і одного разу випустити додаток, який буде працювати за принципом Google Translate.

Нагадаємо, нещодавно дельфіни в черговий раз довели свою перевагу.

Інформація про те, що дельфіни не поступаються людям в ступені розвитку інтелекту, досить широко відома. При цьому існують факти, які як доводять, так і спростовують її. У будь-якому випадку ясно одне: дельфіни є високорозвиненими соціальними істотами зі складною системою спілкування і високою схильністю до співпереживання. Недавні дослідження дозволили провести ще одне порівняння темпів розвитку людини й дельфіна.

Як вінницькі дельфіни лікують поранених бійців АТО.

Нагадаємо, 12 тварин у єдиному екземплярі.

Як повідомляв "Знай.ua", окупанти прикрили знищену природу Криму пекельною естетикою.

Також "Знай.ua" писав, що екологи показали вміст Чорного моря.