Здається, фразу "важке дитинство – деревяні іграшки" нинішнє підростаюче покоління не дуже розуміє. В сучасному світі здається дітей мало чим здивуєш, і часом сам заздриш такому різноманіттю іграшок та розважальних центрів, які зараз пропонують дітлахам будь-які розваги на будь-який смак. Втім реалії показують, що це не зовсім так. В російському Красноярську є дитячі майданчики, які більше схожі на місце, де готують "універсальних солдат" для суворого дорослого життя.

Принаймні, дивлячись на фото, які з'явились в мережі, нічого іншого на думку не приходить.

Знімки були опубліковані в Twitter Рогозін-на-орбіті.

"Дитячий майданчик в Красноярську готує дітей до дорослого життя в Россіюшке без знижок на вік", - жартує автор публікації.

Популярні новини зараз

Андрій Джеджула проговорився, чим займається після розлучення з дружиною : "Всіх без розбору"

Вікторія Булітко з Дизель шоу описала своє життя без камер: дівич-вечори і помідори

Головне за ніч: Пугачова в жалобі, призов до ЗСУ з 1 жовтня, ПриватБанк "заблокував" комуналку і Могилевська проти Кароль

Наталя Могилевська розповіла про "плагіат" Тіни Кароль: "Маю таку ще з 1998 року"

Показати ще

На фото зображений дитячий майданчик, який повністю затоплений водою, а посеред ннього встановлений іграшковий корабель. Навколо майданчика помітно непрохідну багнюку.​"Суворе дитинство в Красноярську",

"Що не так? Човен, у воді. Аби россіюшку обхаїть",

"Тато, а де море?" - жартують люди в коментарях під цією публікацією.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", на території анексованого українського Кримського півострова дитячі майданчики знаходяться в катастрофічно убогому стані. Втім поведінка батьків виглядає не менш шокуючою. "У мене немає маленьких дітей, але я кілька разів писала, що діти нашого двору граються буквально на смітнику. Дитячий майданчик з одного боку обгороджений сміттєвими баками без кришок. Чому модно одягненим матусям, які голосували за Росію, за Путіна по..г ця обстановка? Кожен день вони сидять на лавочках в лайні, яке залишають алкаші після ночі, розчулюючись дітьми в пісочниці", — поділилася автор посту в соцмережі та показала красномовні знімки.