Відпочинок туристам на популярних курортах Туреччини зіпсувала епідемія. Люди масово заражаються вірусом Коксакі.

Про випадок зараження цим вірусом дитини розповіла туристка із Молдови Дарія Петрушина, пишуть молдовські ЗМІ.

За словами жінки, захворювання вже виявили після повернення із відпочинку додому. Перебуваючи в Туреччині, жінка щодня бачила, як із готелю карети швидкої допомоги відвозять дітей до лікарень. В Туреччині зараз епідемія.

Вірус Коксакі – це дитяча хвороба. Він входить до числа 30 активних ентеровірусів. Хвороба проявляється різними симптомами, починаючи від висипань на шкірі та підвищенням температури тіла, до кашлю, рвоти та болей в животі. Люди, які перехворіли, отримують імунітет.

Вірус потрапляє до організму через рот.

Популярні новини зараз
Донька відомої чернівчанки 20 хвилин безжалісно вбивала маленького сусідського песика Пропитий сепаратист Олег Царьов більше не зміг приховувати правду від народу: путін "знищив" усіх чоловіків Донбасу Українців готують до не кращого сценарію: фахівець пояснив, чи чекати долар по 50 гривень У Кремлі хочуть помститися Україні за Крим, проте ресурсів практично не залишилося - Олег Жданов
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", імунологи радять захищатися від епідемій щепленнями. Українцям розповіли, від яких захворювань слід проводити вакцинацію повторно.