Скандальновідома донька прес-секретаря російського президента Дмитра Пєскова Єлизавета Пєскова заявила, що стала "жертвою щоденного кібербулінгу" (цькування в мережі).

Її заяву опублікував у Facebook член експертної ради з питань розвитку інформаційного суспільства та ЗМІ при Держдумі РФ Вадим Манукян.

"Образ і знущань зазнають мої розумові здібності, мій імовірний спосіб життя, моя зовнішність і мої близькі", - написала Пєскова.

За словами дочки Пєскової, кожна її помилка "піднімає новий вал ненависті", через який "зникає бажання не просто жити в соцмережах, але й жити взагалі".

Вона підкреслила, що є об'єктом ненависті "як персона, на чиюсь думку, причетна до політичної системи", хоча не причетна до прийняття будь-яких політичних рішень.

Популярні новини зараз

Олені-Крістіні Лебідь запропонували член, а вона і рада: бідолашний Розенко

Олена Зеленська заговорила про рівні права для людей, до чого потрібно прагнути вже зараз: "Не про почуття жалю"

Красуня з модельною зовнішністю: чому Андрій Шевченко роками ховав від усіх свою дружину

Арсен Мірзоян розвеселив українців походом в "Сільпо": "Ще не їв, а вже в шапці"

Показати ще

"Якщо хтось до теперішнього часу не зрозумів, мої блоги не несуть ніякого політичного навантаження. Принаймні я його ніколи в своїх текстах не маю на увазі. Люди, які засуджують мене, ніколи зі мною не зустрічалися, не спілкувалися зі мною. В їхній свідомості, не дивлячись на свій вік, за впливом я не відрізняюся від депутата, генерала чи міністра", - йдеться в зверненні.

На думку Пєскової, політикам, які є адресатом "цього потоку ненависті", слід задуматися, чому люди в Росії озлоблені і чому кібербулінг в Росії прийняв такі масштаби.

Пєскова підготувала свою заяву для засідання експертної ради з питань розвитку інформаційного товариства та ЗМІ молодіжного парламенту при Держдумі, яке пройшло 7 березня і було присвячено проблемі цькування в інтернеті.

За підсумками засідання була підготовлена ​​резолюція з пропозицією ввести адміністративну відповідальність за цькування в інтернеті та громадських місцях.

Єлизавета Пєскова - дочка Дмитра Пєскова від другого шлюбу, їй 20 років. Вона веде Instagram, у якого понад 50 тисяч підписників.

Останні кілька років донька прес-секретаря президента РФ живе в Парижі, де вчиться в бізнес-школі. На записи Пєскової в Instagram неодноразово звертали увагу журналісти. Зокрема, вона заявляла, "якщо мені щось знадобиться, я просто куплю раба".

Влітку 2017 року Пєскова повернулася в Росію і стала радником президента російської асоціації підприємців з розвитку бізнес-патріотизму "Аванті". На початку серпня 2017 го вона разом з "Аванті" відвідала судноремонтний завод "Південний" в окупованому Севастополі, де заявила, що буде допомагати залучати молодих людей в судноремонтну галузь. Однак вже 30 серпня Єлизавета залишила "Аванті" і повернулася до Франції.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Єлизавета Пєскова опублікувала в Instagram скандальне фото з короною та доларами, під яким написала, що її батько - головний мільярдер і злодій країни.