Вже не вперше донька пресс-секретаря російського президента Дмитра Пєскова викликає неоднозначне ставлення своїми витівками. Не встиг вщухнути скандал навколо її запальних танців із главою Чечні Рамзаном Кадировим, як Єлизавета знову дала привід для насмішок.

Про це повідомляє "Стіна".

Пєскова розлютила росіян свіжими знімками в мікроблозі, де вона босоніж позує на тлі овець у Франції. Користувачі нагадали дівчині: не так давно вона всім обіцяла зайнятися судочинством та "багатьма іншими проектами", але, вочевидь, не подужала.

Обмежилися наполеонівські плани тільки поїздкою на територію анексованого Криму, на завод "Південний Севастополь".

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 23 жовтня: стосунки тельців, прибуток терезів та успіх водоліїв Тисячі пенсіонерів залишаться без виплат: стареньких попередили Мобілізаційні перевірки виходять на новий рівень: ТЦК залучить податкову Скасування осінніх канікул та навчання по суботах: в школах запроваджують нові правила
Показати ще

"Що ж немає фото з російської тайги або степу? Чи на батьківщині не так тепло?", - цікавляться у коментарях.

Як повідомляв портал "Знай.ua", донька Пєскова потрапила у базу "Миротворця".