Здавалося б, вірус "яжемать" найкращим чином проявляється в поліклініках, переповненому громадському транспорті і чергах на касі, але ні. На борту літака, наприклад, все виглядає набагато епічніше. Якщо "яжемать" скандалить на землі обітованій, то на лайці все зазвичай і завершується, а з літака можуть і висадити. Дружина футболіста Андрія Аршавіна яскравий тому приклад.Алісу зняли з літака "Аерофлоту" через підгузники. Гаразд, чого вже там, брехати не будемо, підгузники - це не єдина її проблема в житті, окрім чоловіка.

Насправді у дівчини і її дитини все було б добре, якби не напад "яжематері". Вирішивши змінити малюкові підгузник, Аліса відмовилася пристібатися і сідати на місце навіть під час руху літака по злітному полю. На вмовляння бортпровідника, що всього через 10 хвилин після зльоту вона зможе повернутися до своїх посадових обов'язків, вона не вважала за потрібне відреагувати. Спалах зліва, спалах справа, і ось уже Аліса, немовля і бортпровідник знаходяться в відділі поліції в "Шереметьєво" і пишуть пояснювальні записки.

А літак полетів без неї, тепер Аліса чекає на ранковий рейс і може, нарешті, змінити дитині підгузник.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко видала, як "запала" на одруженого Арсена Мірзояна: "10 років кохання"

45-річна Могилевська похвалилася успіхами схуднення в "хижому" вбранні: "Красунечка"

Принесуть біду і бідність: які речі не варто купувати і зберігати в домі

Львів'янка показала таксисту важливість української мови: "Дивився як на інопланетянку"

Показати ще

Дружина Аршавіна подала на розлучення


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, як завдяки черговий "яжематері" дитина пережила 13 непотрібних операцій.