Школярі з Ленобласті обдурили російського депутата і встановили пам'ятник месенджеру "Телеграм". Підлітки попросили у парламентарія Володимира Петрова гроші нібито на ноутбук для навчання. Але витратили їх на скульптуру у вигляді емблеми улюбленого месенджера.

Пізніше діти звернулися до чиновника Віталію Овлаховскому за дозволом на встановлення монумента - дитячому літачки. Функціонер нічого не запідозрив. Він дозволив встановити літачок біля будівлі адміністрації Старопольского сільського поселення. Про махінації депутати дізналися тільки після розміщення пам'ятника. Але зносити його не стали. Як пояснив парламентарій Петров, йому й самому не дуже подобається ідея блокування "Телеграм".

Блокування "Телеграм" - лише початок наступу на вільний інтернет в РФ - відео:

Популярні новини зараз

Леонов з "Татусевих доньок" втратив маму: легенді театру було 85

В Україні Covid-19 "розігрівається" разом з погодою - МОЗ поділилося статистикою на 15 травня

Колишня дружина Дзідзьо Slavia зізналася, хто поставив фінальну крапку у стосунках: "До цього йшло"

Віктор Павлік показав життя без вагітної Реп'яхової: шкварчить і смажить

Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" колишній бранець терористів так званої ДНР розповів правду про їх ватажка. Українського воїна Олександра Олійника Захарченко особисто возив на фальшрасстрел. Там і познайомилися.

Олійник характеризує Захарченко як людини недалекого. Крім того, у ватажка донецьких колаборантів, за словами Олександра, відсутні лідерські якості. Це недалекий, неосвічений і вкрай агресивний чоловік. Олійник навіть не знає, як Захарченко вдалося опинитися на такій високій посаді в невизнаній "республіці".