Школярі з Ленобласті обдурили російського депутата і встановили пам'ятник месенджеру "Телеграм". Підлітки попросили у парламентарія Володимира Петрова гроші нібито на ноутбук для навчання. Але витратили їх на скульптуру у вигляді емблеми улюбленого месенджера.

Пізніше діти звернулися до чиновника Віталію Овлаховскому за дозволом на встановлення монумента - дитячому літачки. Функціонер нічого не запідозрив. Він дозволив встановити літачок біля будівлі адміністрації Старопольского сільського поселення. Про махінації депутати дізналися тільки після розміщення пам'ятника. Але зносити його не стали. Як пояснив парламентарій Петров, йому й самому не дуже подобається ідея блокування "Телеграм".

Блокування "Телеграм" - лише початок наступу на вільний інтернет в РФ - відео:

Популярні новини зараз

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

На Тернопільщині раптово помер янгол у білому халаті, Україна ридає: "Господь прийме його світлу душу"

350-кілограмова дівчина "здулася" заради кохання, прозріли всі: "Це що, наречена?"

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" колишній бранець терористів так званої ДНР розповів правду про їх ватажка. Українського воїна Олександра Олійника Захарченко особисто возив на фальшрасстрел. Там і познайомилися.

Олійник характеризує Захарченко як людини недалекого. Крім того, у ватажка донецьких колаборантів, за словами Олександра, відсутні лідерські якості. Це недалекий, неосвічений і вкрай агресивний чоловік. Олійник навіть не знає, як Захарченко вдалося опинитися на такій високій посаді в невизнаній "республіці".