Курйозний випадок стався в Москві. Дивану-гомофобу не сподобалося те, що двоє хлопців вирішили лягти спати разом і він вирішив взяти їх в полон.

Про це повідомляють російські ЗМІ. Конструкція дивана була вбудована в стіну. Поки на ньому спав один з мешканців квартири, все було нормально. Але як тільки на нього вирішив прилягти інший хлопець, диван збунтувався.

Він зламався і заблокував усередині конструкції двох москвичів. Хлопці намагалися самостійно вибратися. З іншої кімнати на шум прибігли двоє дівчат, але звільнити заручників їм не вдалося.

Довелося викликати на допомогу рятувальників. Вони за допомогою спеціального обладнання розібрали диван і дістали бранців. Рятувальники кажуть, що хлопцям дуже сильно пощастило. Якби кімната була більше, то одному з них відрізало б голову.

Популярні новини зараз
"Донбас повстав. Жодні росіяни туди не заходили": попи під Лаврою розродилися маразмами російської пропаганди Тепла в батареях більше не буде: влада декількох областей та міст попередили українців Юрій Горбунов впевнений, що заслуговує на краще, як і Катя Осадча: "Як це довго" Акула цілком проковтнула дайвера, але він вижив і розповів, як це бути всередині хижака: "Мене почало сильно трясти"
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, звичайна побутова техніка може нести небезпеку для людини. Нещодавно це довели вчені з Вермонтского університету в США. Вони провели експеримент, щоб довести свою теорію і задіяли в ньому добровольців у віці від 45 до 64 років.