Курйозний випадок стався в Москві. Дивану-гомофобу не сподобалося те, що двоє хлопців вирішили лягти спати разом і він вирішив взяти їх в полон.

Про це повідомляють російські ЗМІ. Конструкція дивана була вбудована в стіну. Поки на ньому спав один з мешканців квартири, все було нормально. Але як тільки на нього вирішив прилягти інший хлопець, диван збунтувався.

Він зламався і заблокував усередині конструкції двох москвичів. Хлопці намагалися самостійно вибратися. З іншої кімнати на шум прибігли двоє дівчат, але звільнити заручників їм не вдалося.

Довелося викликати на допомогу рятувальників. Вони за допомогою спеціального обладнання розібрали диван і дістали бранців. Рятувальники кажуть, що хлопцям дуже сильно пощастило. Якби кімната була більше, то одному з них відрізало б голову.

Популярні новини зараз

Раптово загинув український ведучий: не прожив і половину віку, колеги побиваються

Квітуча Кароль і батько Балан: сімейний кадр Тіни і Дана з дитиною потрапив в мережу

Львівських лікарів звинувачують у загибелі 17-річної вагітної пацієнтки: "Кинули вмирати"

Арсен Мірзоян показав свою улюблену красуню, і це не дружина: "Мрій!"

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, звичайна побутова техніка може нести небезпеку для людини. Нещодавно це довели вчені з Вермонтского університету в США. Вони провели експеримент, щоб довести свою теорію і задіяли в ньому добровольців у віці від 45 до 64 років.