Федеральна служба безпеки і Головне розвідувальне управління всього лише пішаки у руках президента Росії Володимира Путіна.

Саме на його замовлення агенти "прибирають" політичних опонентів кремлівського режиму. Про це розповів колишній співробітник ФСБ і учасник боїв за донецький аеропорт на стороні України Ілля Богданов.

"Треба розуміти, що такі речі ініціюються НЕ органами виконавчої влади. Є якась політична воля, є курація в адміністрації президента та інші моменти. Тобто, саме ФСБ не ініціюватиме ніяких викрадень, ніяких вбивств. Це просто інструмент. Це доручають ГРУ , ФСБ", - зазначив він.

При цьому спецзагонів для усунення неугодних Путіну людей у ФСБ і ГРУ немає, щоб не викликати зайвих підозр.

Популярні новини зараз
Травневий сюрприз: зима вирішила повернутися в Україну, прогноз погоди на кінець весни та літо Соціальні виплати повністю перекроять: держава платитиме більше, але не всім Їх звільнять із ЗСУ: хто зможе піти відпочивати вже цього року Українці масово стають ухилянтами: червона мітка у "Резерв+" ставить хрест на планах
Показати ще

"Упевнений, що спеціальних підрозділів для цього немає. Це просто підготовлені люди. Якщо всередині Росії - відділ захисту конституційного ладу і боротьби з тероризмом, а якщо за межами - ГРУ", - додав Богданов.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", ФСБшник-утікач посміявся над "елітою ДНР".