Британський експерт з мови тіла Індія Форд розібрала "по поличках" поведінку американського президента Дональда Трампа на саміті НАТО, повідомляє "Time".

Коментуючи епізод з прем'єр-міністром Чорногорії (нагадаємо, Трамп грубо відштовхнув політика, що протиснутись на перший ряд під час фотосесії) вона сказала, що поведінка мільярдера-президента нагадує замашки п'ятирічної дитини на майданчику.

"Коли я це побачила, не могла зупинитись від сміху, я під великим враженням. Це настільки агресивний, хуліганський жест, я думаю, це показує його рівень. Він каже: "Ти знаєш, хто я?". Після штовханини, такого типу поведінки очікують від п'ятирічної дитини на дитячому майданчику, він негайно встає в позу, високо задирає голову назад і показує підборіддя - це дуже високомірна поза, він дивиться зверхньо на людей. У кожній ситуації, коли Трампу здається, що з ним поводяться м'яко, він займає цю позу. Після цієї зверхньої пози, він показує іншу – беззахисну – позу, "фіговий листок". У таку позу встають люди, коли почуваються особливо беззахисно. Можливо, жінка з якою він говорив, сказала щось негативно, що і спричинило цей грубий поштовх. Він виглядає, як дитина, яку тільки що відчитали", - розповіла Індія Форд.

Коментуючи міцне рукостискання з президентом Франції Емануелем Макроном, спеціаліст пояснила, що "Трамп намагався показати, хто тут бос. Це ще одний агресивний жест Трампа. Це рукостискання має сенс, якщо подивитись попереднє відео. Трамп відповідав на дії Макрона, він знову намагається сказати: "Ти знаєш, хто я? Ти не захочеш зв'язуватись зі мною знову", - додала спеціаліст.

"Це рукостискання дуже агресивне. Вся суть потискання рук – це показати повагу, тож те, як людина це робить багато говорить про ситуацію. М'яке рукостискання може показати слабку людину, з іншого боку спектру – занадто агресивне рукостискання, як це було з Макроном, може виказувати конфронтацію. Макрон натомість, відповів таким же агресивним потиском, що ми бачимо як біліють пальці Трампа, він нібито показує "відпусти, відпусти". Реакція Макрона показує, що він думає: ти хочеш агресивного рукостикання, ти його отримаєш", - роз'яснила експерт з мови тіла.

Популярні новини зараз

Хмельничани вимирають тисячами, експерти озвучили цифри і злякалися

Комаровський знайшов незвичайний спосіб, як відрізнити covid-19 від ГРВІ: знадобиться тільки ганчірочка і часник

Красуня-дружина Влада Ями підкорила стрункою фігурою, справжня пантера: "Одного недостатньо"

Ломаченку, якому не допомогли руські попи, назвали умову для реваншу з Лопесом

Показати ще

Як повідомляв "Знай.ua", для протидії Кремлю Трамп оточив себе провідними фахівцями із гібридної війни.