Російський тренер Михайло Петров змушений був тікати з країни, оскільки його почали переслідувати правоохоронці та співробітники ФСБ. Причиною такої цікавості з їх боку стали дитячі малюнки проти війни з Україною.

Про це повідомляє Politeka. Він, боячись переслідування, попросив політичного притулку у Естонії. Тренер пояснив, що отримав інформацію про те, що його персоною зацікавилися у відділі по захисту конституційного ладу УФСБ РФ по Псковській області.

“Останні добу отримував з різних джерел інформацію, яка зводилася до загального: я перейшов якусь межу. У підсумку терміново довелося покинути територію держави, відразу після тренування, ось так – з рюкзаком з кімоно, в шортах і футболці”, – розповів деталі Петров.

Він вказав, що почав отримувати погрози після того, як діти розмалювали стіни військового штабу псковської дивізії. Малюнки мали антивоєнну тематику. Військовослужбовців штабу змусили затерти весь живопис на стінах.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Росія продовжує скочуватися у прірву бідності. Кількість малозабезпечених громадян в країні стрімко зросла за останній період.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль мовчазно "знищила" самовпевнену Олю Полякову на конкурсі: "Вічно кричить"

Мама Андрія Кузьменка пояснила, чому вимагає в ексучасників "Скрябіна" 150 тис. доларів: хочуть забрати все

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Показати ще