Прокремлівські ЗМІ за кілька останніх років вже втомилися, напевно, від обговорення стосунків Аліни Кабаєвої та президента РФ Володимира Путіна.

Нещодавно у поле зору журналістів потрапила інша особа, котра, судячи з усього, не просто претендує на роль коханки господаря Кремля, а вже давно володіє цим "негласним титулом".

У мережу просочилися кілька знімків, де добре видно: Путін цілує свою таємничу супутницю, і зовсім не по-дружньому. Вдалося з'ясувати, що на цих кадрах - Лариса Сергухіна, повідомляє Politeka.

Вперше її помітили поруч із російським президентом на риболовлі, в районі озера Ільмень.

Вважали, що вона не випадкова гостя там, а навіть працює на спецслужби. Користувачі зазначили, що на фото вони частенько з'являлися разом ще з осені 2016-го, були в в переддень Різдва 2017 року. Сергухіна супроводжувала Путіна під час ділових поїздок, зокрема – до Новгороду, та на службу в Юр’євому монастирі.

Численні публікації свідчать про те, що вона працює заступником генерального директора ТОВ " Єврохімсервіс" новгородської компанії з виробництва і збуту добрив. На сайті самої компанії ця інформація підтверджується.

Її дівоче прізвище – Галактіонова, колишня дружина Юрія Сергухіна. Але вона не єдина в "списку коханок". Подейкують, що Путін останнім часом не рідко бере із собою дам на важливі заходи, а потім навіть не коментує, хто це і навіщо сюди запросили.

Цікаво, що у Сергухіної після поїздки на озеро із Путіним з'явилося кумедне прізвисько "рибачка Соня". І прозвали її так не позаочі, а відкрито, та ніяк не зачепили гідності. Своїх ймовірних стосунків вона коментувати не збирається, але й надалі підживлює інтерес до своєї персони.

Дивіться: як дорого обходяться Росії коханки Путіна

Як повідомляв портал "Знай.ua", стало відомо, які зміни чекають на росіян після виборів.