Якщо хтось вважає, що наявність у якості домашніх улюбленців великих представників сімейства котячих – привілегія шейхів та мільярдерів, то він помиляться.

Наприклад, житель Нижнього Новгорода тримає вдома леопарда і щодня вигулює його на повідку на дитячому майданчику. Про це пише місцевий портал NewsNN.

Камери відеоспостереження у під’їзді та на вулиці зафіксували, як хлопець іде з дикою кішкою у двір до майданчика.

Дивіться: Власник леопарда щодня вигулює його поряд з будинком

Сусіди кажуть, спостерігають подібне регулярно, але на яких підставах у квартирі хлопця живе небезпечний хижак, ніхто не знає.

Популярні новини зараз
За кермо не всім тепер можна: які вікові обмеження запровадили для водіїв в Україні Українцям встановили обмеження: не вдасться перевезти через кордон Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", в одному з російських зоопарків тигр накинувся на співробітницю і мало не загриз її. Жінка дивом врятувалася від смерті.