Дівчина просто відправила фотографію з роздягальні між періодами свого консультанта по грудному вигодовуванню. І стала знаменитою в Інтернеті далеко за межами свого невеликого містечка.

Сірка Смол є хоккеисткой команди Grovedale Vipers в невеличкому канадському містечку Гранд-Пері в провінції Альберта. І, сама того не бажаючи, опинилася в епіцентрі гарячих суперечок у Мережі.

Справа в тому, що Сірка нещодавно стала мамою. І в перерві між періодами в роздягальні годувала грудьми свою двомісячну дочку. Фото цієї картини вона відправила свого консультанта по грудному вигодовуванні в особистому листуванні. Саме цей консультант і попросив дозволу опублікувати знімок на сторінці компанії.

Після шквалу коментарів на тій сторінці, дівчина зважилася викласти фото з моментом годування грудьми і у себе в записі. І навіть пояснила чому.

Популярні новини зараз
Мешканці Лиману пообіцяли повернутися та залишили промовисте повідомлення для окупантів: "Пошкодуєте, що не здохли раніше" Російські окупанти почали перекидати техніку і людей з Криму: збираються наступати в Запоріжжі Українців попередили про нові правила перетину кордону: що змінилося Чоловік Корольової Тарзан насмішив американців китайцями: "Заклейте Байдену рот"
Показати ще

Дівчина вважає фото прекрасним і зізнається, що дуже його любить, але раніше Сірка не публікувала подібні знімки, адже груди в суспільстві, на її погляд надто сексуалізується.

"Я так боялася розміщувати це фото, яке я просто обожнюю. Чому? Тому що суспільство перетворило груди в сексуальний об'єкт", - зізнається молода мама.

Знімок спортсменки в незвичайній обстановці розділив коментаторів на два табори. Одні висловлюють захоплення вчинком Сірки і намагаються максимально підтримати її в цьому рішенні у Facebook. Інші дотримуються іншої думки і переконані, що грудне вигодовування надто інтимний момент і навіть при такій ситуації не варто оголювати в суспільстві свою груди.

Як правильно годувати грудьми і як довго:

Як повідомляв раніше портал "Знай.иа", хокейна команда загинула в жахливій аварії.