В інтернеті з'явилося відео з таїнства хрещення в одній з церков Кіпру. Однак кадри відео більше нагадували полоскання білизни, ніж церковний обряд з немовлям.

Священнослужитель церкви на Кіпрі ошелешив присутніх на церемонії і користувачів Інтернету власною жорстокістю по відношенню до немовляті. На відео показаний момент, коли піп за традицією занурив малюка у купіль. Однак зробив він це так, ніби у нього в руках не дитина, а якийсь неживий предмет.

Поруч стояли діти також потрапили в кадр і вони буквально розкрили свої роти в жаху. Та й батьки були, м'яко кажучи, здивовані такій поведінці священнослужителя.

Користувачі мережі також не залишилися байдужі до того, що відбувається на відео. Деякі з них відзначили, що це найжорстокіше, що вони бачили у своєму житті і висловили надію на те, що з дитиною все гаразд після такого нелюдського полоскання в купелі.

Популярні новини зараз

"Жіночий квартал" виконав Гімн України на футбольному полі, фанати не оцінили: "Найгірше в історії"

Львів'янка показала таксисту важливість української мови: "Дивився як на інопланетянку"

Дзідзьо після розлучення втік до Львова заради легендарної акторки: "Це відповідально  i радісно"

Дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла"

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай. ua" створення Єдиної помісної церкви в Україні залежить від рішення Синоду Вселенського патріархату. В чому важливість документа? Перш за все, в самому томосі (дозволі) на автокефалію, яку вже не звинуватять неканонічності, вона позбудеться ізоляції у православному світі.

Автокефалія — це незалежний пристрій в управлінні ("автос" — сам, "кефалос — голова), найдавніша форма управління Церквою, яка корінням сягає ще апостольських часів. Кожна окрема парафія в давнину підпорядковувалася єпископу, який її очолював. Парафії не залежали один від одного.

Всього існує 15 автокефальних Помісних Церков:

Константинопольська, Олександрійська, Антіохійська, Єрусалимська, Руська, Грузинська, Сербська, Румунська, Болгарська, Кіпрська, Елладська, Албанська, Польська, Чеська та Словацька, Американська.