Від неї можна чекати всього чого завгодно. Від скандальних відео і фото, до позбавлення батьківських прав. В ту ж колію потрапляють: затримання і розслідування по інших справах, спокушання мільярдерів та інші радощі пікантною життя. Недавня інформація в інтернеті змусила шанувальників Насті затурбуватися. Рибку разом з Алексом Леслі затримали в Таїланді вже на шість діб за нелегальну роботу. За словами правоохоронних органів, правопорушникам загрожує позбавлення волі до двох років. Соцмережі та блог дівчини мовчать. У інстаграм, вконтакте, твіттер і телеграм не було нових фото і текстів. Модель пропала з радарів громадськості. Для всіх, хто не знає, хто така Настя Рибка, проведемо короткий екскурс по життю зірки.

Біографія Насті Рибки: дитинство, юність, гарем і спокушання

Знайомитеся - Анастасія Вашукевіч, вона ж Настя Рибка або мисливиця за мільярдерами. Дитинство і юність молодої спокусниці проходили в білоруській двокімнатній квартирі разом з мамою. Батька Настя ніколи не знала. Мати з дочкою жили скромно. Бачилися не часто, так як мама працювала хірургом і багато часу проводила в лікарні, щоб прогодувати свою Рибку. В автобіографічній книзі Настя ділилася з читачами інформацією, що у матері вона прийомна дочка. Школу закінчила добре, особливими відзнаками в навчанні не відрізнялася. Вища освіта педагогічна: учитель біології. За фахом ніколи не працювала. Перший досвід праці - менеджер з продажу.

Свій вік дівчина приховує, на різних ресурсах є суперечлива інформація. В контакті дата народження 1997 року, на просторах інтернету 1990 рік. В юному віці Настя вийшла заміж за Миколу Вашукевіча. Шлюб розпався, залишилася тільки прізвище. У чоловіка часто беруть інтерв'ю і він з радістю ділитися інформацією про к дружину.

Популярні новини зараз

Дружина Віктора Павліка Репяхова показала величезну сім'ю майбутнього малюка: буде кому няньчити

Регіна Тодоренко втратила найріднішого чоловіка в день народження: "Спочивай з миром"

Могилевська зі сльозами звернулася до покійного Чапкіса: "Спасибі за наше весілля"

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

Ще після навчання в університеті панянка познайомилася з Алексом Леслі. Чоловік автор книги зі зваблення, проводить тренінги по пікапу. Переїхавши до Москви, Рибка вирішила отримати досвід від гуру спокуси і стала наложницею Алекса. У 2017 році вийшло скандальне інтерв'ю, де Настя розповідає про те, що вона професійна мисливиця за чоловіками. І вже не один мільярдер попався на її спокушання.

Скандали в житті Насті Рибки: головна причина це чоловіки - Дерипаска, Навальний і Приходько

Скандальні відносини Насті Рибки з російськими мільярдерами у всіх перед очима. Життя дівчини дуже насичена. Олігарх Дерипаска часто фігурує в новинах з Настею. Про свій зв'язок з ним Рибка навіть написала книгу, де Олег Дерипаска прихований під ім'ям Золотов. В особистому житті і в письменництві є відносини дівчини з віце-прем'єр-міністром Росії Приходько. Його в книзі вона називає "татом". Рибка була в штабі опозиціонера Навального. Звідти вона давала інтерв'ю: чому одна з її книг так і не вийшла. Виявляється, модель боялася за своє життя. Їй погрожували, так як в книзі була інформація, яка могла принести проблеми відомому мільярдерові, з яким зустрічалася Рибка.

Інтернет забитий інформацією про те, що у Насті є троє дітей і її позбавили батьківських прав. Інші джерела говорять, що є одна дитина, син. Дівчина підтвердила домисли про трьох дітей: дві дочки і син. Вона сказала, що вони живуть в Білорусії. А ось її чоловік стверджує, що у Рибки є тільки одна дитина - син.

Діяльність дівчини дуже широка. Ютуб забитий відео Рибки з інтерв'ю і гулянням. Соціальні мережі рясніють фотографіями: подорожі, яхти, олігархи, спокушання та інше особисте життя моделі. Її запрошують на ток-шоу, щоб підняти рейтинги. Навіть сам Малахов в програмі "Пусть говорят" засвітив Рибку. Настя позиціонує себе як послідовницю Алекса Леслі.

Щодо своїх дітей, дівчина каже наступне: "У мене в місяць по 60 учнів, в яких я вкладаюся. І мій материнський інстинкт реалізований на 1000%. І ставити мені в докір трьох малюків, з батьками яких у мене відразу була домовленість, дивно. Набагато важливіше й істотніше те, що я роблю з вже дорослими людьми. Подумайте про дітей президентів, де вони і як їх звуть? Люди такого рівня в літаку живуть, а не вдома дивляться за своїми нащадками! У них є справи важливіші цього. Просто зрозумійте, є люди, які створені для виховання дітей, а є ті, хто працює для більш високої місії. І не дивлячись на те, що вони не мають відношення до дітей, вони їх виховують ".

Детально про творчу діяльність Насті Рибки: книги, тренінги, перфоманси і мода

Настя Рибка відома широкому колу дівчат як письменниця. Колись її дуже сильно захопила психологія, а саме відносини чоловіка і жінки. За твердженням Насті, вона з дитинства мрія стати коханкою олігарха. А коли доля звела її з Леслі, бажання посилилося, і з'явилася можливість все втілити під керівництвом майстра. В результаті Рибка прибрала до рук не одного мільярдера. Потім і сама стала автором книги "Щоденник зі зваблення Мільярдера або Клон для олігарха", а в співавторстві з Леслі написала "Євротреш. Спокушання багатих для бідних ". Книгу "Щоденник зі зваблення мільярдера" можна завантажити в інтернеті безкоштовно.

Тренінги Рибки завжди заповнені дівчатами, які хочуть пройти такий же шлях як вона. Настя навчає, як зав'язати і побудувати відносини з багатими і владними чоловіками. Розповідає про секрети комунікації між чоловіками і жінками, про особливості спокушання, яким сама Рибка навчилася у Леслі. У Москві Настя веде багато різних тренінгів, один з них "Полювання на самця". Важливий прийом спокусниці: обов'язково складати списки чоловіків, з якими вам хотілося б зустрітися. Настя стверджує, що все перевірено на особистому досвіді, а значить працює.

Рибка не обійшла стороною і публічні перфоманси. Їх характер скандальний і розпусний. Виступала на підтримку продюсера Вайнштейна. Це проходило біля посольства США в Москві. Рибка брала "штурмом" штаб Навального.

Приємний момент в культурному житті Рибки - це модельний бізнес. У 2016 році брала участь в дизайнерському показі в якості моделі на тижні моди Естет. А в 2017 році в Московському іподромі у дизайнера Пономарьова.

У 2017 році був скандал, пов'язаний з ім'ям Настя Рибка і Саша Травка. Дві дівчини виявилися наложницями Алекса Леслі, відомий тренер зі зваблення і людина, яка з неповагою ставиться до представниць прекрасної статі. На набережній Шевченка дівчата були зафіксовані камерами з чоловіком під час статевого акту. Звісно, відео потрапили в інтернет. Рибку і Травку затримали. Коли їх звільнили, вони дали інтерв'ю, в якому заявили про те, що все це було частиною програми від Леслі. Таких вчинків від Насті можна було очікувати. Тому скандал, що розгорівся зараз в Таїланді, пов'язаний із затриманням дівчини, не виняток.